Α/Α ΣΤΟΙΧΕΙΑ ΜΑΘΗΤΗ ΣΧΟΛΗ ΕΠΙΤΥΧΙΑΣ
1 ΕΜΜΑΝΟΥΕΛΑ Μ. ΝΟΜΙΚΗΣ (ΑΘΗΝΑ)
2 ΜΑΡΙΟΣ Σ. ΑΞΙΩΜΑΤΙΚΟΣ ΕΛΛΗΝΙΚΗΣ ΑΣΤΥΝΟΜΙΑΣ (ΜΟΝΟ ΓΙΑ ΑΣΤΥΝΟΜΙΚΟΥΣ)
3 ΣΟΦΙΑ Μ. ΜΑΘΗΜΑΤΙΚΩΝ (ΑΘΗΝΑ)
4 ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ Γ. ΑΞΙΩΜΑΤΙΚΟΣ ΕΛΛΗΝΙΚΗΣ ΑΣΤΥΝΟΜΙΑΣ (ΜΟΝΟ ΓΙΑ ΠΟΛΙΤΕΣ )
5 ΓΙΩΡΓΟΣ Ζ. ΝΟΜΙΚΗΣ (ΑΘΗΝΑ)
6 ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ Κ. ΜΗΧΑΝΟΛΟΓΩΝ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ (ΑΘΗΝΑ)
7 ΕΛΕΝΗ Κ. ΟΡΓΑΝΩΣΗΣ ΚΑΙ ΔΙΟΙΚΗΣΗΣ ΕΠΙΧΕΙΡΗΣΕΩΝ (ΑΘΗΝΑ)
8 ΜΙΧΑΛΗΣ Ν. ΔΙΟΙΚΗΤΙΚΗΣ ΕΠΙΣΤΗΜΗΣ ΚΑΙ ΤΕΧΝΟΛΟΓΙΑΣ (ΑΘΗΝΑ)
9 ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ Β. ΠΛΗΡΟΦΟΡΙΚΗΣ ΚΑΙ ΕΠΙΚΟΙΝΩΝΙΩΝ (ΑΘΗΝΑ)
10 ΓΙΩΡΓΟΣ Χ. ΙΑΤΡΙΚΗΣ (ΗΡΑΚΛΕΙΟ)
11 ΝΙΚΟΛΑΣ Κ. ΠΛΗΡΟΦΟΡΙΚΗΣ ΚΑΙ ΕΠΙΚΟΙΝΩΝΙΩΝ (ΑΘΗΝΑ)
12 ΜΑΡΙΝΑ Σ. ΒΙΟΛΟΓΙΑΣ (ΗΡΑΚΛΕΙΟ)
13 ΑΓΓΕΛΟΣ Ι. ΙΑΤΡΙΚΟ (ΣΣΑΣ) ΘΕΣ/ΝΙΚΗΣ
14 ΜΑΡΙΑ Α. ΜΗΧΑΝΟΛΟΓΩΝ ΚΑΙ ΑΕΡΟΝΑΥΠΗΓΩΝ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ (ΠΑΤΡΑ)
15 ΑΛΕΞΑΝΔΡΑ Τ. ΠΛΗΡΟΦΟΡΙΚΗΣ (ΑΘΗΝΑ)
16 ΣΩΤΗΡΗΣ Μ. ΧΗΜΕΙΑΣ (ΘΕΣ/ΝΙΚΗΣ)
17 ΜΑΡΙΛΕΝΑ Π. ΛΟΓΙΣΤΙΚΗΣ ΚΑΙ ΧΡΗΜΑΤΟΟΙΚΟΝΟΜΙΚΗΣ (ΑΘΗΝΑ)
18 ΔΑΝΑΗ Σ. ΣΧΟΛΗ ΠΥΡΟΣΒΕΣΤΩΝ (ΜΟΝΟ ΓΙΑ ΠΟΛΙΤΕΣ)
19 ΕΛΙΣΑΒΕΤ Χ. ΝΟΜΙΚΗΣ (ΚΟΜΟΤΗΝΗ)
20 ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ Β. ΜΗΧΑΝΟΛΟΓΩΝ ΚΑΙ ΑΕΡΟΝΑΥΠΗΓΩΝ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ (ΠΑΤΡΑ)
21 ΣΠΥΡΙΔΩΝ Π. ΠΛΗΡΟΦΟΡΙΚΗΣ (ΑΘΗΝΑ)
22 ΒΕΤΑΡΙΚΗ Λ. ΒΙΟΛΟΓΙΑΣ ΗΡΑΚΛΕΙΟ)
23 ΑΝΔΡΟΜΑΧΗ Τ. ΕΠΙΣΤΗΜΩΝ ΤΗΣ ΕΚΠΑΙΔΕΥΣΗΣ ΚΑΙ ΚΟΙΝΩΝΙΚΗΣ ΕΡΓΑΣΙΑΣ (ΠΑΤΡΑ)
24 ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ Κ. ΒΙΟΛΟΓΙΑΣ (ΠΑΤΡΑ)
25 ΕΥΑΓΓΕΛΙΑ Π. ΚΤΗΝΙΑΤΡΙΚΗΣ (ΚΑΡΔΙΤΣΑ)
26 ΑΝΔΡΙΑΝΝΑ Χ. ΝΟΜΙΚΗΣ (ΚΟΜΟΤΗΝΗ)
27 ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ Κ. ΒΙΟΛΟΓΙΑΣ (ΠΑΤΡΑ)
28 ΝΙΚΟΛΑΟΣ Σ. ΠΟΛΙΤΙΚΩΝ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ (ΑΘΗΝΑ)
29 ΓΙΩΡΓΟΣ Β. ΕΦΑΡΜΟΣΜΕΝΩΝ ΜΑΘΗΜΑΤΙΚΩΝ ΚΑΙ ΦΥΣΙΚΩΝ ΕΠΙΣΤΗΜΩΝ (ΑΘΗΝΑ)
30 ΔΗΜΗΤΡΗΣ Χ. ΛΟΓΙΣΤΙΚΗΣ ΚΑΙ ΧΡΗΜΑΤΟΟΙΚΟΝΟΜΙΚΗΣ (ΑΘΗΝΑ)
31 ΝΙΚΟΛΑΟΣΙ. ΠΛΗΡΟΦΟΡΙΚΗΣ (ΠΕΙΡΑΙΑΣ)
32 ΙΩΑΝΝΑ Φ. ΠΟΛΙΤΙΚΩΝ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ (ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ)
33 ΩΑΝΝΗΣ Π. ΗΛΕΚΤΡΟΛΟΓΩΝ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ ΚΑΙ ΤΕΧΝΟΛΟΓΙΑΣ ΥΠΟΛΟΓΙΣΤΩΝ (ΠΑΤΡΑ) – ΠΑΝ. ΠΑΤΡΩΝ
34 ΣΤΑΜΑΤΙΝΑ Ε. ΔΙΕΘΝΩΝ ΚΑΙ ΕΥΡΩΠΑΙΚΩΝ ΣΠΟΥΔΩΝ (ΠΕΙΡΑΙΑΣ)
35 ΣΤΑΥΡΟΣ Κ. ΜΑΡΚΕΤΙΝΓΚ ΚΑΙ ΕΠΙΚΟΙΝΩΝΙΑΣ (ΑΘΗΝΑ)
36 ΓΕΩΡΓΙΟΣ Κ. ΟΙΚΟΝΟΜΙΚΗΣ ΕΠΙΣΤΗΜΗΣ (ΑΘΗΝΑ)
37 ΕΙΡΗΝΗ Μ. ΧΗΜΕΙΑΣ (ΗΡΑΚΛΕΙΟ)
38 ΔΗΜΗΤΡΗΣ Χ. ΧΗΜΕΙΑΣ (ΠΑΤΡΑ)
39 ΝΙΚΟΛΑΣ Λ. ΛΟΓΙΣΤΙΚΗΣ ΚΑΙ ΧΡΗΜΑΤΟΟΙΚΟΝΟΜΙΚΗΣ (ΑΘΗΝΑ)
40 ΣΟΦΙΑ Φ. ΑΡΧΙΤΕΚΤΟΝΩΝ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ (ΠΑΤΡΑ)
41 ΧΑΙΔΩ Σ. ΠΟΛΙΤΙΚΩΝ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ (ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ)
42 ΙΓΝΑΤΙΟΣ Μ. ΙΚΑΡΩΝ (ΣΙ) ΙΠΤΑΜΕΝΟΙ
43 ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ Α. ΛΟΓΟΘΕΡΑΠΕΙΑΣ (ΠΑΤΡΑ)
44 ΓΙΩΡΓΟΣ Π. ΝΑΥΤΙΛΙΑΚΩΝ ΣΠΟΥΔΩΝ (ΠΕΙΡΑΙΑΣ)
45 ΜΑΡΙΑ Κ. ΧΗΜΙΚΩΝ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ (ΠΑΤΡΑ
46 ΣΤΥΛΙΑΝΟΣ Π. ΜΑΡΚΕΤΙΝΓΚ ΚΑΙ ΕΠΙΚΟΙΝΩΝΙΑΣ (ΑΘΗΝΑ)
49 ΕΛΕΝΗ Κ. ΕΠΙΣΤΗΜΗΣ ΖΩΙΚΗΣ ΠΑΡΑΓΩΓΗΣ (ΑΘΗΝΑ)
48 ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ Κ. ΟΙΚΟΝΟΜΙΚΗΣ ΕΠΙΣΤΗΜΗΣ (ΑΘΗΝΑ)
49 ΔΩΡΟΘΕΑ Ζ. ΧΗΜΕΙΑΣ (ΙΩΑΝΝΙΝΑ)
50 ΣΟΦΙΑ Μ. ΨΥΧΟΛΟΓΙΑΣ (ΦΛΩΡΙΝΑ)
51 ΑΓΓΕΛΟΣ Σ. ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ ΗΛΕΚΤΡΟΝΙΚΩΝ ΥΠΟΛΟΓΙΣΤΩΝ ΚΑΙ ΠΛΗΡΟΦΟΡΙΚΗΣ (ΠΑΝ. ΠΑΤΡΩΝ)
52 ΓΕΩΡΓΙΟΣ Π. ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ ΒΙΟΙΑΤΡΙΚΗΣ (ΑΙΓΑΛΕΩ)
53 ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ Ν. ΦΥΣΙΚΟΘΕΡΑΠΕΙΑΣ (ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ)
54 ΚΑΤΕΡΙΝΑ Π. ΒΙΟΙΑΤΡΙΚΩΝ ΕΠΙΣΤΗΜΩΝ (ΑΙΓΑΛΕΩ)
55 ΑΛΕΞΑΝΔΡΑ Γ. ΣΤΑΤΙΣΤΙΚΗΣ (ΑΘΗΝΑ)
56 ΦΩΤΙΟΣ Τ. ΕΦΑΡΜΟΣΜΕΝΩΝ ΜΑΘΗΜΑΤΙΚΩΝ ΚΑΙ ΦΥΣΙΚΩΝ ΕΠΙΣΤΗΜΩΝ (ΑΘΗΝΑ)
57 ΝΙΚΟΛΑΟΣ Κ. ΕΥΕΛΠΙΔΩΝ (ΣΣΕ) – ΟΠΛΑ
58 ΜΑΡΙΑ Α. ΠΑΙΔΑΓΩΓΙΚΟ ΔΗΜΟΤΙΚΗΣ ΕΚΠΑΙΔΕΥΣΗΣ (ΒΟΛΟΣ)
59 ΧΡΥΣΑΥΓΗ Ξ. ΝΟΣΗΛΕΥΤΙΚΗΣ (ΑΘΗΝΑ)
60 ΕΛΕΝΑ Σ. ΧΡΗΜΑΤΟΟΙΚΟΝΟΜΙΚΗΣ ΚΑΙ ΤΡΑΠΕΖΙΚΗΣ ΔΙΟΙΚΗΤΙΚΗΣ (ΠΕΙΡΑΙΑΣ)
61 ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ Μ. ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ ΜΕΤΑΛΛΕΙΩΝ ΜΕΤΑΛΛΟΥΡΓΩΝ (ΑΘΗΝΑ)
62 ΑΛΕΞΑΝΔΡΑ Γ. ΚΟΙΝΩΝΙΟΛΟΓΙΑΣ (ΑΘΗΝΑ) – ΠΑΝΤΕΙΟ
63 ΜΙΧΑΗΛ Μ. ΜΑΘΗΜΑΤΙΚΩΝ (ΑΘΗΝΑ)
64 ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ Τ. ΔΙΕΘΝΩΝ, ΕΥΡΩΠΑΙΚΩΝ ΚΑΙ ΠΕΡΙΦΑΡΕΙΑΚΩΝ ΣΠΟΥΔΩΝ (ΑΘΗΝΑ)
65 ΣΟΦΙΑ Λ. ΧΗΜΕΙΑΣ (ΚΑΒΑΛΑ)
66 ΠΕΤΡΟΣ Τ. ΟΙΚΟΝΟΜΙΚΗΣ ΕΠΙΣΤΗΜΗΣ (ΠΕΙΡΑΙΑΣ )
67 ΝΕΚΤΑΡΙΟΣ Μ. ΙΣΤΟΡΙΑΣ ΚΑΙ ΑΡΧΑΙΟΛΟΓΙΑΣ (ΑΘΗΝΑ)
68 ΙΩΑΝΝΑ Κ. ΕΠΙΚΟΙΝΩΝΙΑΣ, ΜΕΣΩΝ ΚΑΙ ΠΟΛΙΤΙΣΜΟΥ (ΑΘΗΝΑ)
69 ΔΕΣΠΟΙΝΑ Β. ΟΙΚΟΝΟΜΙΚΩΝ ΕΠΙΣΤΗΜΩΝ (ΑΘΗΝΑ)
70 ΧΡΙΣΤΙΝΑ Σ. ΠΑΙΔΑΓΩΓΙΚΟ ΕΙΔΙΚΗΣ ΑΓΩΓΗΣ (ΒΟΛΟΣ)
71 ΝΙΚΟΛΕΤΑ Μ. ΠΑΙΔΑΓΩΓΙΚΟ ΔΗΜΟΤΙΚΗΣ ΕΚΠΑΙΔΕΥΣΗΣ (ΒΟΛΟΣ)
72 ΓΙΩΡΓΟΣ Α. ΔΙΟΙΚΗΣΗΣ ΕΠΙΧΕΙΡΗΣΕΩΝ (ΠΑΤΡΑ)
73 ΘΑΝΑΣΗΣ Π. ΦΥΣΙΚΗΣ (ΠΑΤΡΑ)
74 ΜΑΡΙΟΣ Α. ΟΙΚΟΝΟΜΙΚΩΝ ΕΠΙΣΤΗΜΩΝ (ΑΘΗΝΑ)
75 ΦΩΤΕΙΝΗ Σ. ΦΙΛΟΛΟΓΙΑΣ (ΑΘΗΝΑ)
76 ΜΑΡΚΕΛΑ Σ. ΔΗΜΟΣΙΟΓΡΑΦΙΑΣ ΚΑΙ ΜΕΣΩΝ ΜΑΖΙΚΗΣ ΕΠΙΚΟΙΝΩΝΙΑΣ (ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ)
77 ΜΑΡΙΑ Ν. ΕΚΠΑΙΔΕΥΤΙΚΗΣ ΚΑΙ ΚΟΙΝΩΝΙΚΗΣ ΠΟΛΙΤΙΚΗΣ (ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ)
78 ΛΙΝΑ Φ. ΔΗΜΟΣΙΑΣ ΔΙΟΙΚΗΣΗΣ (ΑΘΗΝΑ)
79 ΑΝΔΡΕΑΣ Κ. ΕΠΙΣΤΗΜΗΣ ΦΥΣΙΚΗΣ ΑΓΩΓΗΣ ΚΑΙ ΑΘΛΗΤΙΣΜΟΥ (ΤΡΙΚΑΛΑ)
80 ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ Χ. ΚΟΙΝΩΝΙΟΛΟΓΙΑΣ (ΑΘΗΝΑ) – ΕΚΠΑ
81 ΜΑΡΙΑ Κ. ΔΙΑΙΤΟΛΟΓΙΑΣ ΚΑΙ ΔΙΑΤΡΟΦΟΛΟΓΙΑΣ (ΤΡΙΚΑΛΑ)
82 ΓΡΗΓΟΡΙΑ Ν. ΛΟΓΙΣΤΙΚΗΣ ΚΑΙ ΧΡΗΜΑΤΟΟΙΚΟΝΟΜΙΚΗΣ (ΑΙΓΑΛΕΩ)
83 ΜΑΡΙΑ. Μ. ΟΙΚΟΝΟΜΙΚΩΝ ΕΠΙΣΤΗΜΩΝ (ΑΘΗΝΑ)
84 ΕΥΑΓΓΕΛΙΑ Φ. ΚΟΙΝΩΝΙΚΗΣ ΕΡΓΑΣΙΑΣ (ΗΡΑΚΛΕΙΟ)
85 ΑΝΤΩΝΗΣ Μ. ΣΧΟΛΗ ΠΛΟΙΑΡΧΩΝ
86 ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ Π. ΗΛΕΚΤΡΟΛΟΓΩΝ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ ΚΑΙ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ  ΥΠΟΛΟΓΙΣΤΩΝ (ΗΡΑΚΛΕΙΟ)
87 ΓΕΩΡΓΙΟΣ Σ. ΣΤΑΤΙΣΤΙΚΗΣ ΚΑΙ ΑΣΦΑΛΙΣΤΙΚΗΣ ΕΠΙΣΤΗΜΗΣ (ΠΕΙΡΑΙΑΣ)
88 ΙΩΑΝΝΑ Α. ΦΙΛΟΛΟΓΙΑΣ (ΑΘΗΝΑ)
89 ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΑ Φ. ΦΥΣΙΚΟΘΕΡΑΠΕΙΑΣ (ΣΠΑΡΤΗ)
90 ΑΧΙΛΛΕΑΣ Ι. ΤΟΥΡΙΣΤΙΚΩΝ ΣΠΟΥΔΩΝ (ΠΕΙΡΑΙΑΣ)
91 ΔΗΜΗΤΡΗΣ Β. ΞΕΝΩΝ ΓΛΩΣΣΩΝ ΜΕΤΑΦΡΑΣΗΣ ΚΑΙ ΔΙΕΡΜΗΝΕΙΑΣ (ΚΕΡΚΥΡΑ)
92 ΑΝΝΑ Ν. ΚΟΙΝΩΝΙΚΗΣ ΑΝΘΡΩΠΟΛΟΓΙΑΣ (ΑΘΗΝΑ)
93 ΑΛΕΞΑΝΔΡΑ Γ. ΕΠΙΣΤΗΜΩΝ ΤΗΣ ΕΚΠΑΙΔΕΥΣΗΣ ΚΑΙ ΤΗΣ ΑΓΩΓΗΣ ΣΤΗΝ ΠΡΟΣΧΟΛΙΚΗ ΗΛΙΚΙΑ (ΠΑΤΡΑ)
94 ΓΕΩΡΓΙΟΣ Α. ΜΗΧΑΝΟΛΟΓΩΝ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ (ΑΙΓΑΛΕΩ)
95 ΠΕΤΡΟΣ Σ. ΕΣΩΤΕΡΙΚΗΣ ΑΡΧΙΤΕΚΤΟΝΙΚΗΣ (ΑΙΓΑΛΕΩ)
96 ΕΥΔΟΚΙΑ Κ. ΠΟΛΙΤΙΚΗΣ ΕΠΙΣΤΗΜΗΣ ΚΑΙ ΔΙΕΘΝΩΝ ΣΧΕΣΕΩΝ (ΚΟΡΙΝΘΟΣ)
97 ΑΡΕΤΗ Δ. ΕΠΙΣΤΗΜΩΝ ΤΗΣ ΕΚΠΑΙΔΕΥΣΗΣ ΚΑΙ ΤΗΣ ΑΓΩΓΗΣ ΣΤΗΝ ΠΡΟΣΧΟΛΙΚΗ ΗΛΙΚΙΑ (ΠΑΤΡΑ)
98 ΓΙΩΡΓΟΣ Μ. ΜΑΘΗΜΑΤΙΚΩΝ (ΠΑΤΡΑ)
99 ΔΗΜΗΤΡΗΣ Δ. ΔΗΜΟΣΙΑΣ ΔΙΟΙΚΗΣΗΣ (ΑΘΗΝΑ)
100 ΔΕΣΠΟΙΝΑ Π. ΔΗΜΟΣΙΑΣ ΚΑΙ ΚΟΙΝΟΤΙΚΗΣ ΥΓΕΙΑΣ (ΑΘΗΝΑ)
101 ΑΡΕΤΗ Π. ΠΟΛΙΤΙΚΗΣ ΕΠΙΣΤΗΜΗΣ ΚΑΙ ΔΙΕΘΝΩΝ ΣΧΕΣΕΩΝ (ΚΟΡΙΝΘΟΣ)
102 ΛΥΔΙΑ Τ. ΟΙΚΟΝΟΜΙΚΩΝ ΕΠΙΣΤΗΜΩΝ (ΠΑΤΡΑ)
103 ΔΩΡΟΘΕΑ Κ. ΠΑΙΔΑΓΩΓΙΚΟ ΔΗΜΟΤΙΚΗΣ ΕΚΠΑΙΔΕΥΣΗΣ (ΡΕΘΥΜΝΟ)
104 ΠΑΥΛΟΣ Ν. ΛΟΓΟΘΕΡΑΠΕΙΑΣ (ΙΩΑΝΝΙΝΑ)
105 ΑΓΓΕΛΟΣ Τ. ΟΙΚΟΝΟΜΙΚΗΣ ΚΑΙ ΠΕΡΙΦΕΡΕΙΑΚΗΣ ΑΝΑΠΤΥΞΗΣ (ΑΘΗΝΑ)
106 ΜΑΡΙΟΣ Σ. ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ ΠΛΗΡΟΦΟΡΙΚΗΣ,ΥΠΟΛΟΓΙΣΤΩΝ ΚΑΙ ΤΗΛΕΠΙΚΟΙΝΩΝΙΩΝ (ΣΕΡΡΕΣ)
107 ΧΡΗΣΤΟΣ Μ. ΠΟΛΙΤΙΚΗΣ ΕΠΙΣΤΗΜΗΣ ΚΑΙ ΙΣΤΟΡΙΑΣ (ΑΘΗΝΑ)
108 ΝΕΦΕΛΗ Τ. ΛΟΓΟΘΕΡΑΠΕΙΑΣ (ΙΩΑΝΝΙΝΑ)
109 ΛΗΔΑ Κ. ΤΟΥΡΙΣΤΙΚΩΝ ΣΠΟΥΔΩΝ (ΠΕΙΡΑΙΑΣ)
110 ΑΝΝΑ Μ. ΠΑΙΔΑΓΩΓΙΚΟ ΔΕΥΤΕΡΟΒΑΘΜΙΑΣ ΕΚΠΑΙΔΕΥΣΗΣ (ΑΘΗΝΑ)
111 ΙΩΑΝΝΗΣ Μ. ΝΟΣΗΛΕΥΤΙΚΗΣ (ΗΡΑΚΛΕΙΟ)
112 ΜΑΡΙΑ Τ. ΝΟΜΙΚΗΣ (ΑΘΗΝΑ)
113 ΔΑΝΑΗ Σ. ΙΣΤΟΡΙΑΣ ΚΑΙ ΦΙΛΟΣΟΦΙΑΣ ΤΗΣ ΕΠΙΣΤΗΜΗΣ (ΑΘΗΝΑ)
114 ΕΛΕΝΗ Γ. ΚΟΙΝΩΝΙΚΗΣ ΑΝΘΡΩΠΟΛΟΓΙΑΣ (ΑΘΗΝΑ)
115 ΟΥΡΑΝΙΑ Π. ΜΑΙΕΥΤΙΚΗΣ (ΠΑΤΡΑ)
116 ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ Μ. ΛΟΓΙΣΤΙΚΗΣ ΚΑΙ ΠΛΗΡΟΦΟΡΙΑΚΩΝ ΣΥΣΤΗΜΑΤΩΝ (ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ)
117 ΠΟΛΥΤΙΜΗ Μ. ΑΡΧΙΤΕΚΤΟΝΩΝ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ (ΞΑΝΘΗ)
118 ΜΑΡΙΑ Ι. ΕΠΙΣΤΗΜΗΣ ΦΥΣΙΚΗΣ ΑΓΩΓΗΣ ΚΑΙ ΑΘΛΗΤΙΣΜΟΥ (ΣΕΡΡΕΣ)
119 ΔΕΣΠΟΙΝΑ Δ. ΕΠΙΣΤΗΜΗΣ ΦΥΤΙΚΗΣ ΠΑΡΑΓΩΓΗΣ (ΑΘΗΝΑ)
120 ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ Σ. ΛΟΓΟΘΕΡΑΠΕΙΑΣ (ΚΑΛΑΜΑΤΑ)
121 ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ Π. ΓΕΩΠΟΝΙΑΣ (ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ) – ΔΙΠΑ.Ε
122 ΑΡΤΕΜΙΣ Μ. ΑΓΡΟΤΙΚΗΣ ΟΙΚΟΝΟΜΙΑΣ ΚΑΙ ΑΝΑΠΤΥΞΗΣ (ΑΘΗΝΑ)
123 ΑΡΙΑΔΝΗ Μ. ΚΟΙΝΩΝΙΚΗΣ ΠΟΛΙΤΙΚΗΣ (ΑΘΗΝΑ)
124 ΑΓΓΕΛΟΣ Ζ. ΠΑΙΔΑΓΩΓΙΚΟ ΔΕΥΤΕΡΟΒΑΘΜΙΑΣ ΕΚΠΑΙΔΕΥΣΗΣ (ΑΘΗΝΑ)
125 ΕΛΕΝΗ Σ. ΔΙΟΙΚΗΣΗΣ ΤΟΥΡΙΣΜΟΥ (ΑΙΓΑΛΕΩ)
126 ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ Σ. ΙΣΤΟΡΙΑΣ, ΑΡΧΑΙΟΛΟΓΙΑΣ ΚΑΙ ΚΟΙΝΩΝΙΚΗΣ ΑΝΘΡΩΠΟΛΟΓΙΑΣ (ΒΟΛΟΣ)
127 ΔΗΜΗΤΡΑ Κ. ΠΑΙΔΑΓΩΓΙΚΟ ΝΗΠΙΑΓΩΓΩΝ (ΙΩΑΝΝΙΝΑ)
128 ΖΩΗ Τ. ΕΠΙΣΤΗΜΗΣ ΦΥΣΙΚΗΣ ΑΓΩΓΗΣ ΚΑΙ ΑΘΛΗΤΙΣΜΟΥ (ΤΡΙΚΑΛΑ)
129 ΓΙΑΝΝΗΣ Γ. ΜΑΘΗΜΑΤΙΚΩΝ (ΠΑΤΡΑ)
130 ΘΑΝΟΣ Σ. ΦΙΛΟΛΟΓΙΑΣ (ΠΑΤΡΑ)
131 ΝΕΦΕΛΗ Κ. ΑΕΡΟΔΙΑΤΙΜΙΚΗΣ ΕΠΙΣΤΗΜΗΣ ΚΑΙ ΤΕΧΝΟΛΟΓΙΑΣ ( ΨΑΝΧΑ ΕΒΟΙΑΣ)
132 ΟΡΦΕΑΣ Χ. ΝΟΣΗΛΕΥΤΙΚΗΣ (ΗΡΑΚΛΕΙΟ)
133 ΓΕΩΡΓΙΑ Κ. ΑΓΩΓΗΣ ΚΑΙ ΦΡΟΝΤΙΔΑΣ ΣΤΗΝ ΠΡΩΙΜΗ ΠΑΙΔΙΚΗ ΗΛΙΚΙΑ (ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ)
134 ΚΑΣΣΑΝΔΡΑ Τ. ΜΑΙΕΥΤΙΚΗΣ (ΠΤΟΛΕΜΑΙΔΑ)
135 ΜΥΡΤΩ Κ. ΦΙΛΟΛΟΓΙΑΣ (ΠΑΤΡΑ)
136 ΣΤΕΛΛΑ Χ. ΑΓΩΓΗΣ ΚΑΙ ΦΡΟΝΤΙΔΑΣ ΣΤΗΝ ΠΡΩΙΜΗ ΠΑΙΔΙΚΗ ΗΛΙΚΙΑ (ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ)
137 ΕΛΕΝΗ Λ. ΔΗΜΟΣΙΑΣ ΚΑΙ ΚΟΙΝΟΤΙΚΗΣ ΥΓΕΙΑΣ (ΑΘΗΝΑ)
138 ΠΕΤΡΟΣ Κ. ΔΙΟΙΚΗΣΗΣ ΕΠΙΧΕΙΡΗΣΕΩΝ (ΧΙΟΣ )
139 ΝΕΦΕΛΗ Κ. ΕΠΙΣΤΗΜΩΝ ΔΙΑΤΡΟΦΗΣ ΚΑΙ ΔΙΑΙΤΟΛΟΓΙΑΣ (ΣΗΤΕΙΑ)
140 ΣΟΦΙΑ Μ. ΡΩΣΙΚΗΣ ΓΛΩΣΣΑΣ ΚΑΙ ΦΙΛΟΛΟΓΙΑΣ ΚΑΙ ΣΛΑΒΙΚΩΝ ΣΠΟΥΔΩΝ (ΑΘΗΝΑ)
141 ΧΡΗΣΤΟΣ Κ. ΠΛΗΡΟΦΟΡΙΚΗΣ ΚΑΙ ΤΗΛΕΠΙΚΟΙΝΩΝΙΩΝ (ΑΡΤΑ)
142 ΔΗΜΗΤΡΑ Α. ΚΟΙΝΟΝΟΙΟΛΟΓΙΑΣ (ΡΕΘΥΜΝΟ)
143 ΑΝΔΡΕΑΣ Κ. ΜΗΧΑΝΟΛΟΓΩΝ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ (ΠΑΤΡΑ)
144 ΝΙΚΟΣ Σ. ΠΑΙΔΑΓΩΓΙΚΟ ΔΗΜΟΤΙΚΗΣ ΕΚΠΑΙΔΕΥΣΗΣ ( ΡΟΔΟΣ)
145 ΝΙΚΟΛΕΤΑ Π. ΣΧΟΛΗ ΠΛΟΙΑΡΧΩΝ
146 ΕΛΕΝΗ Σ. ΘΕΩΡΙΑΣ ΚΑΙ ΙΣΤΟΡΙΑΣ ΤΗΣ ΤΕΧΝΗΣ (ΑΘΗΝΑ)
147 ΑΓΓΕΛΙΚΗ Ν. ΦΙΛΟΣΟΦΙΑΣ (ΠΑΤΡΑ)
148 ΕΙΡΗΝΗ Κ. ΑΓΩΓΗΣ ΚΑΙ ΦΡΟΝΤΙΔΑΣ ΣΤΗΝ ΠΡΩΙΜΗ ΠΑΙΔΙΚΗ ΗΛΙΚΙΑ (ΙΩΑΝΝΙΝΑ)
149 ΕΥΓΕΝΙΑΣ Μ. ΑΡΧΙΤΕΝΤΟΝΙΚΩΝ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ (ΧΑΝΙΑ)
150 ΔΗΜΗΤΡΗΣ Σ. ΣΧΟΛΗ ΠΛΟΙΑΡΧΩΝ
151 ΧΡΥΣΟΥΚΑ Κ. ΠΟΛΙΤΙΚΗΣ ΕΠΙΣΤΗΜΗΣ (ΚΟΜΟΤΗΝΗ)
152 ΑΝΤΖΥ Φ. ΝΟΣΗΛΕΥΤΙΚΗΣ (ΛΑΡΙΣΑ)
153 ΑΝΤΩΝΙΟΣ Δ. ΗΛΕΚΤΡΟΛΟΓΩΝ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ ΚΑΙ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ  ΥΠΟΛΟΓΙΣΤΩΝ (ΠΑΤΡΑ)
154 ΜΑΡΩ Μ. ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ ΤΟΠΟΓΡΑΦΙΑΣ ΚΑΙ ΓΕΩΠΛΗΡΟΦΟΡΙΚΗΣ (ΑΙΓΑΛΕΩ)
155 ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ Μ. ΝΟΣΗΛΕΥΤΙΚΗΣ (ΛΑΡΙΣΑ)
156 ΑΓΓΕΛΟΣ Κ. ΓΕΩΠΟΝΙΑΣ (ΚΑΛΑΜΑΤΑ)
157 ΜΑΡΙΑ Φ. ΓΕΩΠΟΝΙΑΣ (ΗΡΑΚΛΕΙΟ)
158 ΜΑΡΙΝΑ Ν. ΜΑΙΕΥΤΙΚΗΣ (ΠΤΟΛΕΜΑΙΔΑ)
159 ΣΥΜΕΩΝ Τ. ΚΟΙΝΩΝΙΟΛΟΓΙΑΣ (ΡΕΘΥΜΝΟ)
160 ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ Κ. ΘΕΟΛΟΓΙΑΣ (ΑΘΗΝΑ)
161 ΣΠΥΡΙΔΟΥΛΑ Α. ΝΟΣΗΛΕΥΤΙΚΗΣ (ΗΡΑΚΛΕΙΟ)
162 ΙΩΑΝΝΗΣ Π. ΠΛΗΡΟΦΟΡΙΚΗΣ ( ΚΑΣΤΟΡΙΑ)
163 ΑΜΑΛΙΑ Σ. ΦΙΛΟΣΟΦΙΑΣ (ΠΑΤΡΑ)
164 ΟΛΓΑ Μ. ΕΠΙΣΤΗΜΗΣ ΚΑΙ ΤΕΧΝΟΛΟΓΙΑΣ ΤΡΟΦΙΜΩΝ (ΚΑΛΑΜΑΤΑ)
165 ΧΡΥΣΑ Α. ΓΕΩΓΡΑΦΙΑΣ (ΜΥΤΙΛΗΝΗ)
166 ΒΑΣΙΛΙΚΗ Π. ΠΟΛΙΤΙΚΩΝ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ (ΠΑΤΡΑ)
167 ΒΑΣΙΛΙΚΗ Θ. ΕΠΙΣΤΗΜΩΝ ΤΗΣ ΕΚΠΑΙΔΕΥΣΗΣ ΣΤΗ ΠΡΟΣΧΟΛΙΚΗ ΗΛΙΚΙΑ ( ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΥΠΟΛΗ)
168 ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ Ρ. ΛΟΓΙΣΤΙΚΗΣ ΚΑΙ ΧΡΗΜΑΤΟΟΙΚΟΝΟΜΙΚΗΣ (ΛΑΡΙΣΑ)
169 ΔΗΜΗΤΡΗΣ Μ. ΔΙΟΙΚΗΣΗΣ ΕΠΙΧΕΙΡΗΣΕΩΝ (ΛΑΡΙΣΑ)

Α/Α

ΣΤΟΙΧΕΙΑ ΜΑΘΗΤΗ

ΣΧΟΛΗ ΕΠΙΤΥΧΙΑΣ

1

Αλέξανδρος Μ.

Ηλεκτρολόγων Μηχανικών και Μηχανικών Υπολογιστών (Αθήνα)

2

Ιωάννα Κ.

Παιδαγωγικό Δημοτικής Εκπαίδευσης (Αθήνα)

3

Βασίλειος Μ.

Ιατρικής (Άθήνα)

4

Μαρία Κ.

Ιατρικής (Θεσσαλονίκη)

5

Ελένη Χ.

Ιατρικής (Θεσσαλονίκη)

6

Νικήτας Μ.

Μηχανολόγων Μηχανικών (Αθήνα)

7

Χαράλαμπος Τ.

Νομικής (Αθήνα)

8

Άγγελος Μ.

Χημικών Μηχανικών (Αθήνα)

9

Δημήτρης Ρ.

Φαρμακευτικής (Πάτρα)

10

Ανδρέας Β.

Οργάνωσης και Διοίκησης (Αθήνα)

11

Γιάννης Σ.

Ηλεκτρολόγων Μηχανικών και Μηχανικών Υπολογιστών (Θεσσαλονίκη)

12

Κωνσταντίνα Ν.

Πληροφορικής και Τηλεπικοινωνιών (Αθήνα)

13

Οδυσσέας Κ.

Διεθνών και Ευρωπαϊκών Σπουδών (Πειραιάς)

14

Δήμητρα Φ.

Μοριακής Βιολογίας και Γενετικής (Αλεξανδρούπολη)

15

Γεωργία Φ.

Νομικής (Κομοτηνή)

16

Ιωάννης Δ.

Επιστήμης Φυσικής Αγωγής και Αθλητισμού (Αθήνα)

17

Αναστάσιος Τ.

Πυροσβεστών (Πτολεμαΐδα)

18

Κωνσταντίνος Τ.

Βιολογίας (Θεσσαλονίκη)

19

Νικόλαος Μ.

Επικοινωνίας και Μέσων Μαζικής ενημέρωσης (Αθήνα)

20

Χρύσα Κ.

Χημείας (Αθήνα)

21

Ζωή Τ.

Κτηνιατρική (Καρδίτσα)

22

Γεωργία Α.

Διεθνών και Ευρωπαϊκών Σπουδών (Πειραιάς)

23

Λεωνίδας Σ.

Οικονομικών Επιστημών Πανεπιστήμιο Μακεδονίας (Θεσσαλονίκη)

24

Μαργαρίτα Κ.

Ψυχολογίας (Ρέθυμνο)

25

Λαμπρινή Π.

Κοινωνικής Εργασίας (Αιγάλεω)

26

Βάγια Π.

Πολιτικών Μηχανικών (Αθήνα)

27

Σπυριδούλα Γ.

Παιδαγωγικό Δημοτικής Εκπαίδευσης Ε.Κ.Π.Α. (Αθήνα)

28

Γεώργιος Τ.

Εφαρμοσμένων Μαθηματικών και Φυσικών Επιστημών (Αθήνα)

29

Μαρίνα Π.

Πληροφορικής (Πειραιάς)

30

Νικόλαος Τ.

Χημικών Μηχανικών (Πάτρα)

31

Σοφία Γ.

Μάρκετινγκ και Επικοινωνίας (Αθήνα)

32

Εμμανουέλα Χ.

Νοσηλευτικής (Αθήνα)

33

Γεώργιος Φ.

Εφαρμοσμένης Πληροφορικής (Θεσσαλονίκη)

34

Αφροδίτη Α.

Οργάνωσης και Διοίκησης Επιχειρήσεων (Πειραιάς)

35

Απόστολος Π.

Οικονομικής Επιστήμης (Αθήνα)

36

Ιωάννης Κ.

Φυσικής (Αθήνα)

37

Ανδρέας Χ.

Οικονομικής Επιστήμης (Αθήνα)

38

Αριστείδης Φ.

Διεθνών και Ευρωπαϊκών Σπουδών (Πειραιάς)

39

Σωτήρης Χ.

Χημείας (Πάτρα)

40

Έλενα Κ.

Φιλολογίας (Θεσσαλονίκη)

41

Ιωάννης Μ.

Ιστορίας και Αρχαιολογίας (Θεσσαλονίκη)

42

Ανθούλα Σ.

Κοινωνιολογίας (Αθήνα)

43

Βασίλης Μ.

Χημείας (Καβάλα)

44

Δήμητρα Α.

Αγωγής και Φροντίδας στην Πρώιμη Παιδική Ηλικία (Ίλιον)

45

Θωμαή Κ.

Επιστημών Διατροφής και Διαιτολογίας (Θεσσαλονίκη)

46

Μαρία Δ.

Αρχιτεκτόνων Μηχανικών (Πάτρα)

47

Κατερίνα Α.

Πολιτικής Επιστήμης και Δημόσιας Διοίκησης (Αθήνα)

48

Σπύρος Λ.

Επικοινωνίας και Μέσων Μαζικής ενημέρωσης (Αθήνα)

49

Λυδία Κ.

Ναυτηλιακών Σπουδών (Πειραιάς)

50

Πολυξένη Α.

Παιδαγωγικό Ειδικής Αγωγής (Βόλος)

51

Μαρία Τ.

Ηλεκτρολόγων Μηχανικών και Μηχανικών Υπολογιστών (Χανιά)

52

Κωνσταντίνος Κ.

Ιστορίας και Αρχαιολογίας (Αθήνα)

53

Ελένη Γ.

Κοινωνιολογίας (Αθήνα)

54

Βασιλική Μ.

Πολιτικής Επιστήμης και Ιστορίας (Αθήνα)

55

Κωνσταντίνος Μ.

Επιστήμης Φυσικής Αγωγής και Αθλητισμού (Τρίκαλα)

56

Ιωάννης Κ.

Ναυπηγών Μηχανικών (Αιγάλεω)

57

Σταύρος Μ.

Οικονομικής Επιστήμης (Πειραιάς)

58

Ελένη Α.

Βιοϊατρικών Επιστημών (Αιγάλεω)

59

Ζωή Τ.

Μαιευτικής (Αιγάλεω)

60

Ελισσάβετ Κ.

Φιλολογίας (Αθήνα)

61

Μιχαέλα Ρ.

Δημοσιογραφίας και Μέσως Μαζικής Επικοινωνίας (Θεσσαλονίκη)

62

Γιώργος Κ.

Φυσικοθεραπείας (Αίγιο)

63

Όλγα Α.

Αγγλικής Γλώσσας και Φιλολογίας (Αθήνα)

64

Αναστασία Μ.

Πολιτικών Μηχανικών (Πάτρα)

65

Μαρίνα Κ.

Εργοθεραπείας (Πτολεμαΐδα)

66

Κωνσταντίνα Α.

Γλωσσικών και Διαπολιτισμικών Σπουδών (Βόλος)

67

Σταυρούλα Τ.

Νοσηλευτικής (Αιγάλεω)

68

Εμμανουήλ Τ.

Μηχανικός Ηλεκτρονικών Υπολογιστών και Πληροφορικής (Ιωάννινα)

69

Αναστασία Ε.

Δημόσιας Διοίκησης (Αθήνα)

70

Ειρήνη Π.

Μαιευτικής (Αιγάλεω)

71

Σταυρούλα Μ.

Παιδαγωγικό Δημοτικής Εκπαίδευσης (Ρέθυμνο)

72

Νικόλαος Π.

Μηχανικών Βιομηχανικής Σχεδίασης και Παραγωγής (Αιγάλεω)

73

Αντωνία Π.

Νοσηλευτικής (Θεσσαλονίκη)

74

Εμμανουέλα Ν.

Παιδαγωγικό Δημοτικής Εκπαίδευσης (Ρέθυμνο)

75

Άγγελος Κ.

Διοίκησης Επιχειρήσεων (Αιγάλεω)

76

Ελένη Δ.

Επιστήμης και Τεχνολογίας Τροφίμων (Θεσσαλονίκη)

77

Ελεάνα Α.

Βιομηχανικής Διοίκησης και Τεχνολογίας

78

Κωνσταντίνα Κ.

Μαθηματικών (Πάτρα)

79

Μαρία Κ.

Ιστορίας Αρχαιολογίας και Κοινωνικής Ανθρωπολογίας (Βόλος)

80

Νίκη Δ.

Αρχιτεκτόνων Μηχανικών (Χανιά)

81

Βασιλική Κ.

Μηχανικών Παραγωγής και Διοίκησης (Χανιά)

82

Παρασκευάς Μ.

Επιστήμης και Τεχνολογίας Τροφίμων (Θεσσαλονίκη)

83

Μαρία Σ.

Νηπιαγωγών (Ιωάννινα)

84

Μαριάννα Μ.

Οικονομικών Επιστημών (Πάτρα)

85

Βασίλης Κ.

Πληροφορικής με Εφαρμογές στην Βιοϊατρική (Λαμία)

86

Αλεξάνδρα Κ.

Τουρκικών Σπουδών και Σύγχρονων Ασιατικών Σπουδών (Αθήνα)

87

Μαρίνα Λ.

Πολιτικής Επιστήμης και Διεθνών Σχέσεων (Κόρινθος)

88

Αλεξάνδρα Ε.

Ψηφιακών Τεχνών και Κινηματογράφου (Ψαχνά Ευβοίας)

89

Παντελής Β.

Μαθηματικών (Πάτρα)

90

Βαγγέλης Ρ.

Δημόσιας και Κοινωτικής Υγείας (Αιγάλεω)

91

Αγγελική Φ.

Πολιτικής Επιστήμης και Διεθνών Σχέσεων (Κόρινθος)

92

Αλεξάνδρα Σ.

Μηχανικών Πληροφορικής, Υπολογιστών και Τηλεπικοινωνιών (Σέρρες)

93

Μαρία Κ.

Πληροφορικής (Καβάλα)

94

Αθανασία Γ.

Γλωσσικών και Διαπολιτισμικών Σπουδών (Βόλος)

95

Ελένη Μ.

Ιστορίας, Αρχαιολογίας και Διαχείρισης Πολιτισμικών Αγαθών (Καλαμάτα)

96

Φώτης Α.

Διοίκησης Τουρισμού (Αιγάλεω)

97

Θεόδωρος Μ.

Αγροτικής Ανάπτυξης, Αγροδιατροφής και Διαχείρισης Φυσικών Πόρων (Ψαχνά Ευβοίας)

98

Απόστολος Γ.

Ιστορίας, Αρχαιολογίας και Κοινωνικής Ανθρωπολογίας (Βόλος)

99

Βαγγέλης Μ.

Νοσηλευτικής (Ηράκλειο)

100

Αναστασία Μ.

Μεσογειακών Σπουδών (Ρόδος)

101

Ζωή Π.

Κοινωνικής και Εκπαιδευτικής Πολιτικής (Κόρινθος)

102

Στέλλα Κ.

Φιλοσοφικών και Κοινωνικών Σπουδών (Ρέθυμνο)

103

Πάνος Μ.

Αρχειονομίας, Βιβλιοθηκονομίας και Συστημάτων Πληροφορικής (Αθήνα)

104

Ανδρέας Κ.

Μαθηματικών (Λαμία)

105

Ελάδα Ζ.

Γεωγραφίας (Αθήνα)

106

Φίλιππος Δ.

Εσωτερικής Αρχιτεκτονικής (Αιγάλεω)

107

Νεφέλη Σ.

Ιστορίας και Αρχαιολογίας (Ιωάννινα)

108

Κωνσταντίνος Σ.

Πληροφορικής (Καστοριά)

109

Κωνσταντίνα Α.

Διοίκησης Επιχειρήσεων (Λάρισα)

110

Μάριος Π.

Θεολογίας (Αθήνα)

111

Έλλη Β.

Διαχείρισης Λιμένων και Ναυτηλίας (Ψαχνά Ευβοίας)

112

Μιχάλης Μ.

Λογιστικής και Χρηματοοικονομικής (Ηράκλειο)

113

Γεώργιος Κ.

Ηλεκτρολόγων Μηχανικών και Μηχανικών Υπολογιστών (Ηράκλειο)

114

Αγγελική Ρ.

Επιστήμης και Τεχνολογίας Τροφίμων (Καλαμάτα)

115

Γιώργος Π.

Φυσικής (Ιωάννινα)

116

Αντωνία Κ.

Μαθηματικών (Ιωάννινα)

117

Αλέξανδρος Σ.

Διοίκησης Επιχειρήσεων (Λάρισα)

118

Αθηνά Γ.

Επιστημών της Προσχολικής Αγωγής και Εκπαιδευτικού Σχεδιασμού (Ρόδος)

119

Κατερίνα Κ.

Λογοθεραπείας (Καλαμάτα)

120

Διονυσία Π.

Ιστορίας και Αρχαιολογίας (Ιωάννινα)

121

Κωνσταντίνος Λ.

Τεχνών Ήχου και Εικόνας (Κέρκυρα)

122

Σάββας Ι.

Μηχανικών Πληροφοριακών και Επικοινωνιακών Συστημάτων (Σάμος)

123

Παναγιώτης Γ.

Ναυτηλίας και Επιχειρηματικών Υπηρεσιών (Χίος)

124

Κωνσταντίνος Κ.

Πληροφορικής και Τηλεπικοινωνιών (Άρτα)

125

Στέλιος Μ.

Ψηφιακών Μέσως και Επικοινωνίας (Αργοστόλι)

126

Νίκος Π.

Μηχανικών Οικονομίας και Διοίκησης (Χίος)

127

Μαρία Φ.

Δασολογίας, Επιστημών Ξύλου και Σχεδιασμού (Καρδίτσα)

128

Θεοδώρα Κ.

Παραστατικών και Ψηφιακών Τεχνών (Ναύπλιο)

129

Ιωάννα Π.

Κοινωνιολογίας (Μυτιλήνη)

130

Στεφανία Σ.

Σχολή Πλοιάρχων

131

Εύα Μ.

Φιλολογίας (Ρέθυμνο)

132

Φώτης Κ.

Διοίκησης Τουρισμού (Πάτρα)

133

Ανδρέας Κ.

Ηλεκτρονικών Μηχανικών (Χανιά)

134

Σπυρός Β.

Μηχανικών Τοπογραφίας και Γεωπληροφορικής (Αθήνα)

135

Μαρία Α.

Επιστήμης της Προσχολικής Αγωγής και Εκπαιδευτικού Σχεδιασμού (Ρόδος)

136

Αναστασία Σ.

Τεχνολογιών Ψηφιακής Βιομηχανίας (Ψαχνά Ευβοίας)

137

Αλέξανδρος Κ.

Διοικητικής Επιστήμης και Τεχνολογίας (Τρίπολη)

138

Γεώργιος Τ.

Γλώσσας, Φιλολογίας και Πολιτισμού Παρευξείνιων Χωρών (Κομοτηνή)

139

Αλεξάνδρα Γ.

Στατιστικής και Αναλογιστικών – Χρηματοοικονομικών Μαθηματικών (Σάμος)

140

Κασσιανή Τ.

Οικονομικών Σπουδών (Σέρρες)

141

Αθανασία Γ.

Κοινωνικής Θεολογίας και Θρησκειολογίας (Αθήνα)

142

Αλέξανδρος Τ.

Λογιστικής και Χρηματοοικονομικής (Λάρισα)

143

Κωνσταντίνος Α.

Σχολή Μόνιμος Αξιωματικών Αστυνομίας

144

Μαρία Σ.

Ψυχολόγων (ΣΑΣΣ)

145

Μάριος Ρ.

Διοικητικής Επιστήμης και Τεχνολογίας (Αθήνα)

146

Ιωάννης Ν.

Ιατρικής (Ηράκλειο)

147

Παναγιώτης Τ.

Λογοθεραπείας (Ιωάννινα)

148

Χριστίνα Τ.

Οργάνωσης και Διοίκησης Επιχειρήσεων (Αθήνα)

149

Αλεξάνδρα Σ.

Πληροφορικής και Τηλεπικοινωνιών (Αθήνα)

150

Γεώργιος Δ.

Επιστήμης Φυσικής Αγωγής και Αθλητισμού (Αθήνα)

151

Βασιλική Μ.

Βιολογίας (Ηράκλειο)

152

Κωνσταντίνος Κ.

Μηχανολόγων και Αεροναυπηγών Μηχανικών (Πάτρα)

153

Νίκη Μ.

Χηνικών Μηχανικών (Πάτρα)

154

Ιωάννης Σ.

Αστυφυλάκων (Μόνο για Πολίτες)

155

Φωτεινή Π.

Ψυχολογίας (Ρέθυμνο)

156

Σοφία Σ.

Παιδαγωγικό Δημοτικής Εκπαίδευσης (Αθήνα)

157

Ελένη Π.

Μηχανικών Πληροφορικής και Υπολογιστών (Αιγάλεω)

158

Φωτεινή Σ.

Παιδαγωγικό Δημοτικής Εκπαίδευσης (Ρέθυμνο)

159

Δήμητρα Γ.

Κοινωνικής Εργασίας (Αιγάλεω)

160

Ιωάννα Τ.

Νοσηλευτικής (Αθήνα)

161

Ηλίας Κ.

Φυσικής (Αθήνα)

162

Γιώργος Μ.

Χημείας (Ηράκλειο)

163

Βασίλης Μ.

Χημείας (Καβάλα)

164

Ελένη Γ.

Μηχανικών Παραγωγής και Διοίκησης (Ξάνθη)

165

Δήμητρα Π.

Επιστημών της Εκπαίδευσης και της Κοινωνικής Εργασίας (Πάτρα)

166

Κωνσταντίνα Χ.

Χημείας (Καβάλα)

167

Γεωργία Τ.

Παιδαγωγικό Δημοτικής Εκπαίδευσης (Βόλος)

168

Ολυμπία Φ.

Παιδαγωγικό Δημοτικής Εκπαίδευσης (Ρόδος)

169

Βασίλειος Β.

Φυσικοθεραπείας (Σπάρτη)

170

Κατερίνα Κ.

Παιδαγωγικό Δημοτικής Εκπαίδευσης (Ρόδος)

171

Γρηγόρης Τ.

Φυσικοθεραπείας (Σπάρτη)

172

Παναγιώτης Β.

Νοσηλευτικής (Τρίπολη)

173

Δημήτρης Τ.

Πληροφορικής και Τηλεπικοινωνιών (Λαμία)

174

Σωκράτης Φ.

Νοσηλευτικής (Τρίπολη)

175

Μάνος Σ.

Ηλεκτρολόγων Μηχανικών και Μηχανικών Υπολογιστών (Ηράκλειο)

176

Ελένη Κ.

Παιδαγωγικό Δημοτικής Εκπαίδευσης (Ρόδος)

177

Παναγιώτης Σ.

Πολιτικής Επιστήμης και Διεθνών Σχέσεων (Κόρινθος)

178

Αναστασία Κ.

Διαιτολογίας και Διατροφολογίας (Τρίκαλα)

179

Κατερίνα Θ.

Αρχιτεκτόνων Μηχανικών (Βόλος)

180

Αλέξης Κ.

Λογιστικής και Πληροφοριακών Συστημάτων (Θεσσαλονίκη)

181

Φώτης Σ.

Οικονομικών Επιστημών (Βόλος)

182

Ζωή Σ.

Επιστημών Οίνου, Αμπέλου και Ποτών (Αιγάλεω)

183

Διονύσης Κ.

Πληροφορικής και Τηλεπικοινωνιών (Τρίπολη)

184

Μανώλης Β.

Πληροφορικής (Κέρκυρα)

185

Άγγελος Λ.

Πολιτικής Επιστήμης (Ρέθυμνο)

186

Ευαγγελία Κ.

Πληροφορικής (Καβάλα)

187

Ηρακλής Ρ.

Νοσηλευτικής (Τρίπολη)

188

Θανάσης Δ.

Επιστήμης Ζωικής Παραγωγής (Αθήνα)

189

Αθανασία Τ.

Μαθηματικών (Λαμία)

190

Αλίκη Ν.

Πολιτικής Επιστήμης (Ρέθυμνο)

191

Μαρία Κ.

Διοίκησης Τουρισμού (Αιγάλεω)

192

Νίκος Κ.

Ψηφιακών Τεχνών και Κινηματογράφου (Ψαχνά Ευβοίας)

193

Κατερίνα Π.

Επιστήμης και Τεχνολογίας Τροφίμων (Καλαμάτα)

194

Μαρία Μ.

Νοσηλευτικής (Ιωάννινα)

195

Αντώνης Μ.

Μηχανικών Βιομηχανικής Σχεδίασης και Παραγωγής (Αιγάλεω)

196

Μιχάλης Γ.

Μηχανολόγων Μηχανικών (Πάτρα) – Παν. Πελ/νησου

197

Γιώεγος Κ.

Διοίκησης Επιχειρήσεων και Τουρισμού (Ηράκλειο)

198

Κωνσταντίνα Σ.

Διοίκησης Επιχειρήσεων (Λάρισα)

199

Γιώργος Μ.

Μηχανικών Επιστήμης Υλικών (Ιωάννινα)

200

Χάρης Α.

ΑΕΝ Πλοιάρχων

201

Πέτρος Γ.

Ναυτηλίας και Επιχειρηματικών Υπηρεσιών (Χίος)

202

Κωνσταντίνος Μ.

Φιλολογίας (Καλαμάτα)

203

Αθανάσιος Α.

Επιστήμης Τροφίμων και Διατροφής (Καρδίτσα)

204

Κωνσταντίνος Π.

Γραφιστικής και Οπτικής Επικοινωνίας (Αιγάλεω)

205

Θωμάς Λ.

Οργάνωσης και Διαχείρισης Αθλητισμού (Σπάρτη)

206

Δανάη Σ.

Ψηφιακών Μέσως και Επικοινωνίας (Αργοστόλι)

207

Ιωάννης Φ.

Διοίκησης Επιχειρήσεων και Οργανισμών (Καλαμάτα)

208

Στάθης Χ.

Τεχνολογιών Ψηφιακής Βιομηχανίας (Ψαχνά Ευβοίας)

209

Στέλλα Α.

Θεολογίας (Αθήνα)

210

Αντώνης Κ.

Αρχειονομίας, Βιβλιοθηκονομίας και Συστημάτων Πληροφόρησης (Αιγάλεω)

211

Δέσποινα Ζ.

Λογιστικής και Χρηματοοικονομικής (Λάρισα)

A/A Στοιχεία μαθητή Σχολή επιτυχία
1 Μαρία Λ. Ιατρικής (Αθήνα)
2 Αντώνιος Δ. Οδοντιατρικής (Αθήνα)
3 Μαρία Π. Νομικής (Θεσσαλονίκη)
4 Έλενα Τ. Ψυχολογίας (Αθήνα) – ΕΚΠΑ
5 Χριστίνα Σ. Φαρμακευτικής (Αθήνα)
6 Μαρία Σ. Φυσικής (Αθήνα)
7 Δημήτριος Γ. Διοικητικής Επιστήμης και Τεχνολογίας (Αθήνα)
8 Αικατερίνη Θ. Χημικών Μηχανικών (Αθήνα)
9 Αρετή Κ. Κοινωνιολογία (Αθήνα)
10 Χριστίνα Ζ. Διεθνών και Ευρωπαϊκών Σπουδών (Πειραιάς)
11 Ζωή Λ. Φιλολογίας (Καλαμάτα)
12 Ελένη Λ. Μαθηματικών (Αθήνα)
13 Βασίλειος Ρ. Βιολογίας (Ηράκλειο)
14 Μαρίνα Κ. Χημικός Μηχανικός (Αθήνα)
15 Ανδρέας Γ. Βιοτεχνολογίας (Αθήνα)
16 Δημήτριος Χ. Ικάρων (ΣΙ) Ιπτάμενοι
17 Φωτεινή Σ. Φιλολογίας (Αθήνα)
18 Χρήστος Μ. Πληροφορικής (Αθήνα)
19 Ιωάννης Μ. Πληροφορικής και Τηλεπικοινωνιών (Αθήνα)
20 Ιφιγένεια Φ. Μηχανικών Πληροφορικής και Υπολογιστών (Αιγάλεω)
21 Μαρία Ν. Κοινωνικής Εργασίας (Αιγάλεω)
22 Γιάννης Θ. Ηλεκτρολόγων Μηχανικών και Τεχνολογίας Υπολογιστών (Πάτρα)
23 Νίκη Κ. Πληροφορικής και Τηλεπικοινωνιών (Αθήνα)
24 Βαγγέλης Ο. Αρχειονομίας, Βιβλιοθηκονομίας και Συστημάτων Πληροφόρησης (Θεσσαλονίκη)
25 Αγγελική Ν. Κοινωνιολογίας (Κρήτη)
26 Γρηγόριος Π. Μηχανολόγων και Αεροναυπηγών Μηχανικών (Πάτρα)
27 Σμαράγδα Φ. Ωκεανογραφίας και Θαλάσσιων Βιοεπιστημών (Πανεπιστήμιο Αιγαίου)
28 Βαγγέλης Κ. Παιδαγωγικό Δημοτικής Εκπαίδευσης (Θεσσαλονίκη)
29 Ορέστης Θ. Νοσηλευτικής (Θεσσαλονίκη)
30 Γιώργος Α. Σχολή Αστυφυλάκων
31 Αλέξανδρος Μ. Ιστορικό – Αρχαιολογικό (Ιωάννινα)
32 Ελένη Σ. Φαρμακευτικής (Αθήνα)
33 Ευτυχία Ζ. Κοινωνιολογία (Αθήνα)
34 Ελένη Π. Επιστημών Προσχολικής Αγωγής και Εκπαίδευσης (Θεσσαλονίκη)
35 Βερόνικα Ν. Αγγλικής Γλώσσας και Φιλολογίας (Αθήνα)
36 Μαρία Κ. Επικοινωνίας, Μέσων και Πολιτισμού (Αθήνα)
37 Παρασκευή Ξ. Κτηνιατρικής (Καρδίτσα)
38 Ανδρέας Τ. Ηλεκτρολόγων Μηχανικών και Τεχνολογίας Υπολογιστών (Πάτρα)
39 Νίκος Κ. Ακαδημία Εμπορικού Ναυτικού
40 Αρίστη Τ. Διοίκησης Οργανισμών και Μάρκετινγκ (Θεσσαλονίκη)
41 Μιχάλης Κ. Επιστήμης Φυσικής Αγωγής και Αθλητισμού (Αθήνα)
42 Γεώργιος Γ. Φιλολογίας (Πάτρα)
43 Ελένη Γ. Οικονομικών Επιστημών (Θεσσαλονίκη)
44 Θεοδώρα Κ. Χημείας (Ηράκλειο)
45 Χρυσούλα Π. Φυσικοθεραπείας (Αιγάλεω)
46 Βασιλική Μ. Τεχνών Ήχου και Εικόνας (Κέρκυρα)
47 Ευθύμης Μ. Ακαδημία Εμπορικού Ναυτικού
48 Παναγιώτης Μ. Βιολογίας (Πάτρα)
49 Κωνσταντίνα Ν. Επιστήμης και Τεχνολογίας Τροφίμων (Αιγάλεω)
50 Απόστολος Τ. Ναυτιλιακών Σπουδών (Πειραιάς)
51 Ελένη Β. Μαιευτικής (Αθήνα)
52 Γεώργιος Α. Ναυπηγών Μηχανικών (Αιγάλεω)
53 Παύλος Τ. Πληροφορικής και Τηλεπικοινωνιών (Τρίπολη)
54 Ιωάννα Γ. Επιστήμης Διαιτολογίας και Διατροφής (Αθήνα)
55 Ευαγγελία Κ. Μάρκετινγκ και Επικοινωνίας (Αθήνα)
56 Μαρία Α. Λογιστικής και Χρηματοοικονομικής (ΠΑΜΑΚ)
57 Δήμητρα Σ. Νοσηλευτικής (Αθήνα)
58 Μιχάλης Π. Μάρκετινγκ και Επικοινωνίας (Αθήνα)
59 Άννα Κ. Φιλολογίας (Αθήνα)
60 Δήμητρα Σ. Πολιτικών Μηχανικών (Θεσσαλονίκη)
61 Κυριακή Δ. Τμήμα Οικονομικής Επιστήμης (Πειραιάς)
62 Αλέξανδρος Γ. Πληροφορικής και Τηλεματικής (Αθήνα)
63 Άννα Μαρία Χ. Λογιστικής και Χρηματοοικονομικής (Θεσσαλονίκη)
64 Θοδωρής Π. Ακαδημία Εμπορικού Ναυτικού
65 Νικολέτα Κ. Βιοχημείας και Βιοτεχνολογίας (Λάρισα)
66 Αναστασία Ρ. Νοσηλευτικής (Αθήνα)
67 Γιώργος Χ. Οργάνωση και Διοίκηση Επιχειρήσεων (Πειραιάς)
68 Αγγελική Τ. Επικοινωνίας και Μέσων Μαζικής Ενημέρωσης (Αθήνα)
69 Μαρία Σ. Ξένων Γλωσσών Μετάφρασης και Διερμηνείας (Κέρκυρα)
70 Άγγελος Τ. Βιολογικών Εφαρμογών & Τεχνολογιών (Ιωάννινα)
71 Χριστίνα Μ. Ψηφιακών Συστημάτων (Πειραιάς)
72 Δημήτρης Λ. Πληροφορικής και Τηλεπικοινωνιών (Τρίπολη)
73 Κωνσταντίνος Π. Μαθηματικών (Αθήνα)
74 Δέσποινα Μ. Διεθνών και Ευρωπαϊκών Οικονομικών Σπουδών (Αθήνα)
75 Ραφαέλα Λ. Λογιστικής και Χρηματοοικονομικής (Καβάλα)
76 Ιωάννα Μαρίνα Κ. Οικονομικών και Πολιτικών Επιστημών (Θεσσαλονίκη)
77 Ελένη Μ. Επικοινωνίας, Μέσων και Πολιτισμού (Αθήνα)
78 Αναστάσης Σ. Μηχανικών Πληροφορικής και Υπολογιστών (Αιγάλεω)
79 Νικόλαος Σ. Τουριστικών Σπουδών (Πειραιάς)
80 Έλσα Κ. Γλωσσικών και Διαπολιτισμικών Σπουδών (Βόλος)
81 Μαρία Κ. Εργοθεραπείας (Αιγάλεω)
82 Θεοδώρα Β. Στατιστικής (Αθήνα)
83 Εύη Β. Διοίκησης Επιχειρήσεων (Χίος)
84 Μάριος Μ. Λογιστικής και Χρηματοοικονομικής (Αιγάλεω)
85 Μαρία Χ. Ιστορίας, Αρχαιολογίας και Κοινωνικής Ανθρωπολογίας (Βόλος)
86 Παναγιώτα Μ. Παιδαγωγικό Δημοτικής Εκπαίδευσης (Ιωάννινα)
87 Ευτυχία Κ. Λογοθεραπείας (Πάτρα)
88 Άννα Σ. Φυσικής (Θεσσαλονίκη)
89 Σωτήρης Λ. Διοίκησης Επιχειρήσεων (Πάτρα)
90 Αναστασία Σ. Κοινωνιολογία (Ρέθυμνο)
91 Γιώργος Σ. Ηλεκτρολόγων και Ηλεκτρικών Μηχανικών (Αιγάλεω)
92 Δήμητρα Κ. Μαθηματικών (Θεσσαλονίκη)
93 Κατερίνα Π. Οικονομικής και Περιφερειακής Ανάπτυξης (Αθήνα)
94 Χριστίνα Τ. Αγροτικής Οικονομίας και Ανάπτυξης (Αθήνα)
95 Γεωργία Κ. Μαιευτικής (Αιγάλεω)
96 Χρυσάνθη Γ. Βιομηχανικής Διοίκησης και Τεχνολογίας (Πειραιάς)
97 Παναγιώτης Κ. Παιδαγωγικό Δημοτικής Εκπαίδευσης (Ρέθυμνο)
98 Χρήστος Χ. Μαθηματικών (Πάτρα)
99 Μάρκος Μ. Μηχανικών Περιβάλλοντος (Χανιά)
100 Χρήστος Κ. Λογιστικής και Χρηματοοικονομικής (Αιγάλεω)
101 Ευαγγελία Κ. Διοίκησης Επιχειρήσεων (Αιγάλεω)
102 Πέτρος Κ. Κοινωνικής Θεολογίας και Θρησκειολογίας (Αθήνα)
103 Ηλίας Π. Αρχειονομίας Βιβλιοθηκονομίας και Συστημάτων Πληροφόρησης (Αιγάλεω)
104 Αντριάν Γ. Ακαδημία Εμπορικού Ναυτικού
105 Γιώργος Τ. Επιστήμης και Τεχνολογίας Τροφίμων (Αιγάλεω)
106 Αλέξης Λ. Στατιστικής και Ασφαλιστικής Επιστήμης (Πειραιάς)
107 Αργυρώ Κ. Επιστημών της Εκπαίδευσης και της Αγωγής Στην Προσχολική Ηλικία (Πάτρα)
108 Σάββας Χ. Σχολή Μηχανικών
109 Νικόλας Ζ. Μηχανολόγων Μηχανικών (Αιγάλεω)
110 Μιχάλης Σ. Πληροφορικής με Εφαρμογές στην Βιοϊατρική (Λαμία)
111 Αποστόλης Π. Ιστορίας και Φιλοσοφίας της Επιστήμης (Αθήνα)
112 Βαγγέλης Π. Μηχανικών Βιομηχανικής Σχεδίασης και Παραγωγής (Αιγάλεω)
113 Κωνσταντίνος Κ. Στατιστικής και Ασφαλιστικής Επιστήμης (Πειραιάς)
114 Δήμητρα Ν. Διοικητικής Επιστήμης και Τεχνολογίας (Αθήνα)
115 Βασιλική Σ. Νομικής (Θεσσαλονίκη)
116 Ζωή Κ. Ψυχολογίας (Ρέθυμνο)
117 Γεωργία Β. Διεθνών και Ευρωπαϊκών Σπουδών (Πειραιάς)
118 Σταυρούλα Κ. Επικοινωνίας και Μέσων Μαζικής Ενημέρωσης (Αθήνα)
119 Αναστασία Π. Αγγλικής Γλώσσας και Φιλολογίας (Αθήνα)
120 Δημήτρης Μ. Φαρμακευτικής (Πάτρα)
121 Ειρήνη Γ. Κοινωνικής Εργασίας (Αιγάλεω)
122 Μάριος Γ. Οργάνωσης και Διοίκησης Επιχειρήσεων (Αθήνα)
123 Ανδρέας Λ. Εφαρμοσμένων Μαθηματικών και Φυσικών Επιστημών (Αθήνα)
124 Γεώργιος Β. Οργάνωσης και Διοίκησης Επιχειρήσεων (Αθήνα)
125 Κωνσταντίνα Ζ. Λογιστικής και Χρηματοοικονομικής (Αθήνα)
126 Αλέξανδρος Ψ. Χημείας (Καβάλα)
127 Χρύσα Α. Ναυτιλιακών Σπουδών (Πειραιάς)
128 Ηρακλής Χ. Κοινωνικής Εργασίας (Αιγάλεω)
129 Αλεξάνδρα Σ. Ηλεκτρολόγων Μηχανικών και Μηχανικών Υπολογιστών (Βόλος)
130 Μαρία Μ. Νοσηλευτικής (Αθήνα)
131 Ειρήνη Σ. Χημείας (Πάτρα)
132 Χριστίνα Μ. Παιδαγωγικό Δημοτικής Εκπαίδευσης (Αθήνα)
133 Κωνσταντίνα Λ. Εκπαίδευσης και Αγωγής στην Προσχολική Ηλικία (Αθήνα)
134 Ευάγγελος Θ. Φυσικής (Αθήνα)
135 Δήμητρα Π. Παιδαγωγικό Δημοτικής Εκπαίδευσης (Θεσσαλονίκη)
136 Μιχάλης Π. Οικονομικής Επιστήμης (Πειραιάς)
137 Ιωάννα Ρ. Οργάνωσης και Διοίκησης Επιχειρήσεων (Πειραιάς)
138 Μαρία Γ. Οργάνωσης και Διοίκησης Επιχειρήσεων (Πειραιάς)
139 Βασιλική Τ. Παιδαγωγικό Δημοτικής Εκπαίδευσης (Θεσσαλονίκη)
140 Μαρία Β. Αγγλικής Γλώσσας και Φιλολογίας (Αθήνα)
141 Χριστίνα Κ. Δημόσιας Διοίκησης (Αθήνα)
142 Διονύσης Ρ. Οικονομικών Επιστημών (Αθήνα)
143 Γιώργος Α. Πολιτικής Επιστήμης και Διεθνών Σχέσεων (Κόρινθος)
144 Σπύρος Σ. Επιστήμης Φυσικής Αγωγής και Αθλητισμού (Τρίκαλα)
145 Τάσος Δ. Διεθνών και Ευρωπαϊκών Οικονομικών Σπουδών (Αθήνα)
146 Κωνσταντίνος Ρ. Νοσηλευτικής (Αιγάλεω)
147 Ιωάννα Γ. Διαιτολογίας και Διατροφολογίας (Τρίκαλα)
A/A Στοιχεία μαθητή Σχολή επιτυχία
1 Αλέξανδρος Κ. Ιατρικής (Αθήνας)
2 Χριστίνα Σ. Ιατρικής (Αθήνας)
3 Θεοδώρα Μ. Ηλεκτρολόγων Μηχανικών και Μηχανικών Υπολογιστών (Αθήνα)
4 Δήμητρα Χ. Φυσικής (Αθήνα)
5 Ευτυχία Κ. Διεθνών και Ευρωπαϊκών Σπουδών (Πειραιάς)
6 Ελένη Ρ. Νομικής (Αθήνα)
7 Σωτήρης Κ. Αξιωματικών Ελληνικής Αστυνομίας
8 Σοφία Μ. Ιατρικής (Ηράκλειο)
9 Ευγενία Κ. Μαθηματικών (Αθήνα)
10 Μιχάλης Β. Ιατρικής (Αλεξανδρούπολη)
11 Χρήστος Κ. Πληροφορικής και Τηλεπικοινωνιών (Αθήνα)
12 Σοφία Σ. Ψυχολογίας (Αθήνα)
13 Δημήτρης Μ. Διοικητικής Επιστήμης και Τεχνολογίας (Αθήνα)
14 Τάσος Τ. Διεθνών και Ευρωπαϊκών Σπουδών (Αθήνα)
15 Πέτρος Π. Ηλεκτρολόγων Μηχανικών και Μηχανικών Υπολογιστών (Θεσσαλονίκη)
16 Λευτέρης Λ. Νομικής (Θεσσαλονίκη)
17 Νίκος Μ. Επιστήμης Υπολογιστών (Ηράκλειο)
18 Μαρία Κ. Ψυχολογίας (Αθήνα)
19 Χριστίνα Π. Λογιστικής και Χρηματοοικονομικής (Αθήνα)
20 Ειρήνη Γ. Γερμανικής Γλώσσας και Φιλολογίας (Θεσσαλονίκη)
21 Φωτεινή Τ. Νομικής (Κομοτηνή)
22 Άρης Π. Βιολογίας (Πάτρα)
23 Χρήστος Κ. Αγγλικής Γλώσσας και Φιλολογίας (Αθήνα)
24 Μάριος Σ. Αστυφυλάκων
25 Χρήστος Κ. Βιολογίας (Πάτρα)
26 Δήμητρα Σ. Οργάνωσης και Διοίκησης Επιχειρήσεων (Αθήνα)
27 Αντιγόνη Π. Διεθνών και Ευρωπαϊκών Σπουδών (Πειραιάς)
28 Γιώργος Μ. Λογιστικής και Χρηματοοικονομικής (Αθήνα)
29 Κωνσταντίνα Κ. Βιοτεχνολογίας (Αθήνα)
30 Σπύρος Μ. Πληροφορικής (Αθήνα)
31 Αντώνης Χ. Μηχανολόγων και Αεροναυπηγών Μηχανικών (Πάτρα)
32 Ευαγγελία Τ. Πολιτικής Επιστήμης και Δημόσιας Διοίκησης (Αθήνα)
33 Άννα Ε. Ναυτιλιακών Σπουδών (Πειραιάς)
34 Φώτης Λ. Εφαρμοσμένων Μαθηματικών και Φυσικών Επιστημών (Αθήνα)
35 Βασίλης Β. Οργάνωσης και Διοίκησης Επιχειρήσεων (Αθήνα)
36 Ειρήνη Π. Μαιευτικής (Αιγάλεω)
37 Θανάσης Π. Βαλκανικών, Σλαβικών και Ανατολικών Σπουδών (Αθήνα)
38 Ευρυδίκη Μ. Ξένων Γλωσσών Μετάφρασης και Διερμηνείας (Κέρκυρα)
39 Αντώνης Μ. Χημείας (Πάτρα)
40 Μαρία Κ. Κοινωνιολογίας (Αθήνα)
41 Νίκος Μ. Πολιτικών Μηχανικών (Αθήνα)
42 Βασιλική Δ. Πολιτικής Επιστήμης και Δημόσιας Διοίκησης (Αθήνα)
43 Κατερίνα Κ. Επιστήμης Υπολογιστών (Ηράκλειο)
44 Δημήτρης Σ. Πληροφορικής (Πειραιάς)
45 Βασίλης Σ. Εργοθεραπείας (Αιγάλεω)
46 Ευαγγελία Ζ. Επιστήμης Τροφίμων και Διατροφής του Ανθρώπου (Αθήνα)
47 Σπύρος Τ. Πληροφορικής (Αθήνα)
48 Χαράλαμπος Κ. Φυσικοθεραπείας (Αιγάλεω)
49 Γεωργία Κ. Επικοινωνίας, Μέσων και Πολιτισμού (Αθήνα)
50 Κατερίνα Λ. Γαλλικής Γλώσσας και Φιλολογίας (Αθήνα)
51 Κατερίνα Π. Χημείας (Ηράκλειο)
52 Ιωάννα Π. Διεθνών και Ευρωπαϊκών Σπουδών (Θεσσαλονίκη)
53 Χριστίνα Π. Φυσικής (Αθήνα)
54 Αντιγόνη Π. Φυσικοθεραπείας (Θεσσαλονίκης)
55 Γιώργος Γ. Αγγλικής Γλώσσας και Φιλολογίας (Αθήνα)
56 Χαρά Π. Ξένων Γλωσσών Μετάφρασης και Διερμηνείας (Κέρκυρα)
57 Θανάσης Σ. Αγρονόμων και Τοπογράφων Μηχανικών (Αθήνα)
58 Ειρήνη Σ. Επιστήμης Τροφίμων και Διατροφής του Ανθρώπου
59 Ιωάννης Σ. Βαλκανικών, Σλαβικών και Ανατολικών Σπουδών (Θεσσαλονίκη)
60 Περικλής Π. Ιστορίας και Αρχαιολογίας (Θεσσαλονίκη)
61 Ηλίας Σ. Χρηματοοικονομικής και Τραπεζικής (Πειραιάς)
62 Εμμανουήλ Σ. Γεωπονίας (Ηράκλειο)
63 Κατερίνα Χ. Αγροτικής Οικονομίας και Ανάπτυξης (Αθήνα)
64 Άννα Π. Χρηματοοικονομικής και Διοικητικής (Πειραιάς)
65 Κωνσταντίνος Κ. Αρχιτεκτόνων Μηχανικών (Αθήνα)
66 Κωνσταντίνα Ν. Μαιευτικής (Αιγάλεω)
67 Μαρίνα Κ. Παιδαγωγικό Δημοτικής Εκπαίδευσης (Αθήνα)
68 Δημήτρης Μ. Ψηφιακών Συστημάτων (Πειραιάς)
69 Κατερίνα Γ. Πολιτικής Επιστήμης και Ιστορίας (Αθήνα)
70 Νίκος Ρ. Επιστήμης Υπολογιστών (Ηράκλειο)
71 Γιώργος Γ. Οργάνωσης και Διοίκησης Επιχειρήσεων (Πειραιάς)
72 Αλέξανδρος Μ. Μόνιμων Υπαξιωματικών Ναυτικού (Σ.Μ.Υ.Ν.)
73 Νίκος Κ. Ανώτερη Σχολή Τουριστικής Εκπαίδευσης (Κρήτη)
74 Δημήτρης Κ. Οργάνωσης και Διοίκησης Επιχειρήσεων (Πειραιάς)
75 Θανάσης Κ. Μαθηματικών (Αθήνα)
76 Νίκη Π. Οργάνωσης και Διοίκησης Επιχειρήσεων (Αθήνα)
77 Μαρία Μ. Επιστημών της Εκπαίδευσης και Κοινωνικής Εργασίας (Πάτρα)
78 Χριστίνα Σ. Φυσικής (Καβάλα)
79 Άννα Γ. Φυσικοθεραπείας (Λαμία)
80 Γιάννης Φ. Φιλολογίας (Αθήνα)
81 Νίκος Α. Επιστήμης Τεχνολογίας Τροφίμων (Αιγάλεω)
82 Χριστίνα Α. Ρωσικής Γλώσσας και Φιλολογίας (Αθήνα)
83 Σοφία Μ. Φιλοσοφίας και Παιδαγωγικής (Θεσσαλονίκη)
84 Κωνσταντίνα Ο. Επιστήμης Υπολογιστών (Ηράκλειο)
85 Ιωάννα Σ. Αγωγής και Φροντίδας στην Πρώιμη Παιδική Ηλικία (Ίλιον)
86 Σοφία Σ. Παιδαγωγικό Δημοτικής Εκπαίδευσης (Βόλος)
87 Μαρία Μ. Θεατρικών Σπουδών (Αθήνα)
88 Βάσω Ξ. Παιδαγωγικό Δευτεροβάθμιας Εκπαίδευσης (Αθήνα)
89 Δήμητρα Α. Επικοινωνίας, Μέσων Πολιτισμού (Αθήνα)
90 Ιωάννα Τ. Επιστήμης Φυσικής Αγωγής και Αθλητισμού (Θεσσαλονίκη)
91 Ειρήνη Κ. Κοινωνικής Πολιτικής (Αθήνα)
92 Παναγιώτης Ρ. Φυσικοθεραπείας (Αίγιο)
93 Άγγελος Τ. Οργάνωσης και Διοίκησης Επιχειρήσεων (Πειραιάς)
94 Μαρία Σ. Αγωγής και Φροντίδας στην Πρώιμη Παιδική Ηλικία (Ίλιον)
95 Κατερίνα Κ. Τουριστικών Σπουδών (Πειραιάς)
96 Δημήτρης Α. Χρηματοοικονομικής και Τραπεζικής Διοικητικής (Πειραιάς)
97 Νίκος Τ. Πολιτικών Μηχανικών (Θεσσαλονίκη)
98 Στέφανος Κ. Φυσικοθεραπείας (Σπάρτη)
99 Ελένη Ζ. Τούρκικων Σπουδών και Σύγχρονων Ασιατικών Σπουδών (Αθήνα)
100 Παναγιώτης Σ. Επιστήμης Τεχνολογίας Τροφίμων (Αιγάλεω)
101 Χριστίνα Γ. Φυσικοθεραπείας (Αίγιο)
102 Σταύρος Ν. Τουριστικών Σπουδών (Πειραιάς)
103 Μαρία Β. Παιδαγωγικό Δημοτικής Εκπαίδευσης (Βόλος)
104 Αναστασία Κ. Κοινωνικής Εργασίας (Ηράκλειο)
105 Ειρήνη Γ. Παιδαγωγικό Νηπιαγωγών (Φλώρινα)
106 Ειρήνη Λ. Επιστήμης και Τεχνολογίας Τροφίμων (Θεσσαλονίκη)
107 Αναστάσης Α. Φιλοσοφίας και Παιδαγωγικής (Θεσσαλονίκη)
108 Διονυσία Ξ. Φυσικής (Θεσσαλονίκη)
109 Άννα Κ. Μαιευτικής (Θεσσαλονίκη)
110 Σπύρος Μ. Ηλεκτρολόγων Μηχανικών και Τεχνολογίας Υπολογιστών (Πάτρα)
111 Μαργαρίτα Σ. Λογοθεραπείας (Ιωάννινα)
112 Ιωάννα Γ, Πολιτικής Επιστήμης και Διεθνών Σχέσεων (Κόρινθος)
113 Δήμητρα Γ. Παιδαγωγικό Δημοτικής Εκπαίδευσης (Ιωάννινα)
114 Δημήτριος Κ. Επιστήμης Διατροφής και Διαιτολογίας (Καλαμάτα)
115 Βασιλική Γ. Νοσηλευτικής (Θεσσαλονίκη)
116 Στεφανία Α. Νοσηλευτικής (Τρίπολη)
117 Ειρήνη Δ. Αρχιτεκτόνων Μηχανικών (Πάτρα)
118 Νικόλαος Κ. Λογοθεραπείας (Καλαμάτα)
119 Μαρία Π. Οργάνωσης και Διοίκησης Επιχειρήσεων (Θεσσαλονίκη)
120 Ελένη Δ. Φιλοσοφίας και Παιδαγωγικής (Θεσσαλονίκη)
121 Αγγελική Σ. Ψυχολογίας (Φλώρινα)
122 Γιάννης Α. Επιστήμης και Τεχνολογίας Τροφίμων (Αγρίνιο)
123 Μαρία Δ. Επιστημών Οίνου, Άμπελου και Ποτών (Αιγάλεω)
124 Κωνσταντίνα Π. Παιδαγωγικό (Ιωάννινα)
125 Ιωάννα Κ. Επιστήμης Φυσικής Αγωγής και Αθλητισμού (Σέρρες)
126 Βασιλική Θ. Παιδαγωγικό Δημοτικής Εκπαίδευσης (Αλεξανδρούπολη)
127 Μαρίνα Λ. Μαιευτικής (Πτολεμαΐδα)
128 Νίκος Γ. Παιδαγωγικό Δημοτικής Εκπαίδευσης (Ρόδος)
129 Χριστίνα Τ. Κοινωνικής και Εκπαιδευτικής Πολιτικής (Κόρινθος)
130 Στάθης Κ. Φιλολογίας (Καλαμάτα)
131 Κωνσταντίνος Β. Διοίκησης Οργανισμών, Μάρκετινγκ και Τουρισμού (Θεσσαλονίκη)
132 Μαρίνα Γ. Μηχανικών Ηλεκτρονικών Υπολογιστών και Πληροφορικής (Ιωάννινα)
133 Πέτρος Π. Κοινωνικής και Εκπαιδευτικής Πολιτικής (Κόρινθος)
134 Βασίλης Δ. Γραφιστικής και Οπτικής Επικοινωνίας (Αιγάλεω)
135 Κωνσταντίνος Τ. Πληροφορικής και Τηλεπικοινωνιών (Τρίπολη)
136 Βασιλική Τ. Ιστορίας – Αρχαιολογίας (Αγρίνιο)
137 Ιωάννης Ξ. Κοινωνιολογίας (Μυτιλήνη)
138 Ιωάννα Τ. Επιστήμης Τροφίμων και Διατροφής (Καρδίτσα)
139 Θοδωρής Γ. Πληροφορικής και Τηλεπικοινωνιών (Λαμία)
A/A Στοιχεία μαθητή Σχολή επιτυχία
1 Χαρά Χ. Ιατρικής (Αθήνα)
2 Αγαθή Ν. Φιλολογίας (Αθήνα)
3 Φωτεινή Σ. Νομικής (Αθήνα)
4 Δημήτρης Τ. Πληροφορικής (Αθήνα)
5 Γιώργος Γ. Ιατρικής (Πάτρα)
6 Νικόλαος Ρ. Νομικής (Αθήνα)
7 Γιώργος Κ. Διοικητικής Επιστήμης και Τεχνολογίας (Αθήνα)
8 Ελένη Κ. Νομικής (Θεσσαλονίκη)
9 Δημήτρης Κ. Ιατρικής (Ιωάννινα)
10 Κατερίνα Κ. Οργάνωσης και Διοίκησης Επιχειρήσεων (Πειραιάς)
11 Σπύρος Π. Πληροφορικής και Τηλεπικοινωνιών (Αθήνα)
12 Μάριος Τ. Ναυπηγών Μηχανολόγων Μηχανικών (Αθήνα)
13 Ειρήνη Κ. Διεθνών και Ευρωπαϊκών Σπουδών (Πειραιάς)
14 Βαγγέλης Τ. Φαρμακευτικής (Αθήνα)
15 Παρασκευή Ρ. Ιστορίας και Αρχαιολογίας (Αθήνα)
16 Μαίρη Α. Αρχιτεκτόνων Μηχανικών (Αθήνα)
17 Ευαγγελία Κ. Διεθνών και Ευρωπαϊκών Σπουδών (Αθήνα)
18 Γεωργία Τ. Παιδαγωγικό Δημοτικής Εκπαίδευσης (Αθήνα)
19 Δήμητρα Σ. Ψυχολογίας (Αθήνα)
20 Μαριάννα Σ. Γραφιστικής και Οπτικής Επικοινωνίας (Αιγάλεω)
21 Θεόδωρος Κ. Αγγλικής Γλώσσας και Φιλολογίας (Αθήνα)
22 Βασιλική Σ. Κτηνιατρικής (Καρδίτσα)
23 Νικόλαος Μ. Μηχανολόγων Μηχανικών (Θεσσαλονίκη)
24 Γεωργία Φ. Ψυχολογίας (Αθήνα)
25 Ζωή Γ. Βιολογίας (Πάτρα)
26 Αθηνά Κ. Ιστορίας και Αρχαιολογίας (Αθήνα)
27 Βασιλική Σ. Μοριακής Βιολογίας και Γενετικής (Αλεξανδρούπολη)
28 Χριστίνα Α. Παιδαγωγικό Δημοτικής Εκπαίδευσης (Αθήνα)
29 Φωτεινή Γ. Αγγλικής Γλώσσας και Φιλολογίας (Θεσσαλονίκη)
30 Μανώλης Π. Ηλεκτρολόγων Μηχανικών και Τεχνολογίας Υπολογιστώ (Πάτρα)
31 Αθανάσιος Α. Επιστήμης Τροφίμων και Διατροφής του Ανθρώπου (Αθήνα)
32 Ιωάννης Β. Διεθνών, Ευρωπαϊκών Σπουδών (Πειραιάς)
33 Κωνσταντίνος Γ. Διοίκησης Επιχειρήσεων (Πάτρα)
34 Ιωάννα Π. Κοινωνικής Εργασίας (Ηράκλειο)
35 Μαρίνα Κ. Ψυχολογίας (Φλώρινα)
36 Βασιλική Λ. Πολιτικής Επιστήμης και Δημόσιας Διοίκησης (Αθήνα)
37 Ηλίας Π. Ναυτιλιακών Σπουδών (Πειραιάς)
38 Κατερίνα Κ. Επιστήμης Υπολογιστών (Ηράκλειο)
39 Ειρήνη Δ. Πληροφορική (Πειραιάς)
40 Σταυρούλα Τ. Φυσικοθεραπείας (Αιγάλεω)
41 Κατερίνα Λ. Γαλλικής Γλώσσας και Φιλολογίας (Αθήνα)
42 Κατερίνα Π. Χημείας (Ηράκλειο)
43 Δήμητρα Μ. Μουσικών Σπουδών (Θεσσαλονίκη)
44 Αντιγόνη Π. Φυσικοθεραπείας (Θεσσαλονίκη)
45 Γιάννης Γ. Οργάνωσης και Διοίκησης Επιχειρήσεων (Αθήνα)
46 Γιάννης Χ. Διεθνών και Ευρωπαϊκών Σπουδών (Θεσσαλονίκη)
47 Ειρήνη Σ. Βαλκανικών, Σλαβικών και Ανατολικών Σπουδών (Θεσσαλονίκη)
48 Βάσω Κ. Χρηματοοικονομικής και Τραπεζικής Διοικητικής (Πειραιάς)
49 Ζωή Γ. Γεωπονίας (Θεσσαλονίκη)
50 Σοφία Μ. Φιλοσοφίας και Παιδαγωγικής (Θεσσαλονίκη)
51 Φώτης Β. Φιλολογίας (Καλαμάτα)
52 Αναστάσης Κ. Διαχείρισης Λιμένων και Ναυτιλίας (Ψαχνά Ευβοίας)
53 Ελένη Α. Γεωπονίας (Ηράκλειο)
54 Χριστίνα Τ. Κοινωνικής Ανθρωπολογίας και Ιστορίας (Μυτιλήνη)
55 Θανάσης Φ. Μηχανικός Επιστήμης Υλικών (Ιωάννινα)
56 Χρήστος Μ. Κοινωνικής Θεολογίας (Αθήνα)
57 Νικολέτα Σ. Διοίκησης Τουρισμού (Αιγάλεω)
58 Μανώλης Β. Ναυτιλίας και Επιχειρηματικών Υπηρεσιών (Χίος)
59 Αθηνά Π. Αγροτικής Οικονομίας και Ανάπτυξης (Αθήνα)
60 Ευαγγελία Μ. Νοσηλευτικής (Διδυμότειχο)
61 Ιωάννα Κ. Δημόσιας και Ενιαίας Υγείας (Καρδίτσα)
62 Μαρία Α. Οικονομικών Επιστημών (Ρέθυμνο)
63 Αγγελική Γ. Θεολογίας (Αθήνα)
64 Ιουλία Ζ. Γερμανικής Γλώσσας και Φιλολογίας (Αθήνα)
65 Χρήστος Λ. Αρχειονομίας, Βιβλιοθηκονομίας και Μουσειολογίας (Κέρκυρα)
66 Βασίλης Γ. Λογιστικής και Χρηματοοικονομικής (Λάρισα)
67 Μαρία Σ. Μηχανικών Περιβάλλοντος (Χανιά)
68 Ιωάννα Γ. Μεσογειακών Σπουδών (Ρόδος)
69 Λήδα Ε. Εσωτερικής Αρχιτεκτονικής (Αιγάλεω)
70 Χριστίνα Β. Μουσειολογίας (Πύργος)
71 Δήμητρα Β. Στατιστικής και Ασφαλιστικής Επιστήμης (Γρεβενά)
72 Αγγελική Ν. Διοίκησης Επιχειρήσεων (Λάρισα)
73 Νικήτας Σ. Επιστήμης Φυτικής Παραγωγής (Μεσολόγγι)
74 Γιώργος Κ. Πληροφορικής (Καβάλα)
75 Ανδρέας Δ. Αγροτικής Ανάπτυξης (Ορεστιάδα)
76 Αντωνία Μ. Οργάνωσης και Διοίκησης Επιχειρήσεων (Θεσσαλονίκη)
77 Ελένη Κ. Θεατρικών Σπουδών (Ναύπλιο)
78 Ελένη Σ. Μαθηματικών (Καστοριά)
79 Κατερίνα Μ. Διοίκησης Επιχειρήσεων (Λάρισα)
80 Ανδρέας Λ. Επιστήμης και Τεχνολογίας Υλικών (Ηράκλειο)
81 Κατερίνα Ν. Φυσικής (Λαμία)
82 Βαγγέλης Π. Πληροφορικής και Τηλεπικοινωνιών (Άρτα)
83 Άγγελος Χ. Ιστορίας, Αρχαιολογίας και Διαχείρισης Πολιτισμικών Αγαθών (Καλαμάτα)
84 Μαρία Σ. Επιστημών της Εκπαίδευσης στην Προσχολική Ηλικία (Αλεξανδρούπολη)
85 Δάφνη Κ. Βιβλιοθηκονομίας, Αρχειονομίας και Συστημάτων Πληροφόρησης (Θεσσαλονίκη)
86 Ελένη Σ. Παιδαγωγικό Προσχολικής Αγωγής (Ρέθυμνο)
87 Κωνσταντίνα Β. Κοινωνιολογίας (Μυτιλήνη)
88 Θεόδωρο Γ. Πληροφορικής και Τηλεπικοινωνιών (Λαμία)
89 Ιωάννης Κ. Νοσηλευτικής (Τρίπολη)
90 Παύλος Ν, Επικοινωνίας και Ψηφιακών Μέσων (Καστοριά)
91 Νίκος Κ. Οικονομικών Επιστημών (Ιωάννινα)
92 Μαρία Κ. Δασολογίας και Διαχείρισης Περιβάλλοντος και Φυσικών Πόρων (Ορεστιάδα)
93 Εύα Μ. Παιδαγωγικό Δημοτικής Εκπαίδευσης (Θεσσαλονίκη)
94 Γρηγόρης Ρ. Επιστήμης Φυσικής Αγωγής και Αθλητισμού (Κομοτηνή)
95 Ευτυχία Γ. Φιλοσοφίας (Πάτρα)
96 Γιάννης Ρ. Διοίκηση Επιχειρήσεων (Αιγάλεω)
97 Παναγιώτη Σ. Τουρκικών Σπουδών και Σύγχρονων Ασιατικών Σπουδών (Αθήνα)
98 Νίκος Ψ. Νοσηλευτικής (Τρίπολη)
99 Δήμητρα Κ. Λογιστικής και Πληροφοριακών Συστημάτων (Θεσσαλονίκη)
100 Χρήστος Δ. Λογιστικής και Πληροφοριακών Συστημάτων (Θεσσαλονίκη)
101 Μαρία Σ. Επιστημών της Εκπαίδευσης στην Προσχολική Ηλικία (Αλεξανδρούπολη)
102 Μάριος Σ. Γεωπονίας (Θεσσαλονίκη)
103 Μαρίνα Λ. Μαιευτικής (Πτολεμαΐδα)
104 Αντωνία Π. Θεατρικών Σπουδών (Αθήνα)
105 Μανώλης Π. Πληροφορικής (Κέρκυρα)
106 Ελένη Μ. Διοίκησης Οργανισμών, Μάρκετινγκ και Τουρισμού (Θεσσαλονίκη)
107 Ειρήνη μ. Στατιστικής και Ασφαλιστικής Επιστήμης (Πειραιάς)
108 Νίκος Κ. Λογοθεραπείας (Καλαμάτα)
109 Μαρία Π. Οργάνωσης και Διοίκησης Επιχειρήσεων (Θεσσαλονίκη)
110 Κωνσταντίνα Π. Παιδαγωγικό Δευτεροβάθμιας Εκπαίδευσης (Αθήνα)
111 Κωνσταντίνος Κ. Πληροφορικής με Εφαρμογές στην Βιοϊατρική (Λαμία)
112 Μάριος Θ. Μηχανικών Πληροφορικής και Ηλεκτρονικών Συστημάτων (Θεσσαλονίκη)
A/A Στοιχεία μαθητή Σχολή επιτυχία
1 Νικόλαος Κ. Ηλεκτρολόγων Μηχανικών και Μηχανικών Υπολογιστών (Αθήνα)
2 Αγγελική Λ. Ιατρικής (Θεσσαλονίκης)
3 Ευαγγελία Π. Νομικής (Αθήνα)
4 Κωνσταντίνος Δ. Ιατρικής (Πάτρα)
5 Βασιλική Στ. Οδοντιατρικής (Αθήνα)
6 Παντελής Τ. Βιολογίας (Θεσσαλονίκης)
7 Ειρήνη Π. Ψυχολογίας (Αθήνα) Ε.Κ.Π.Α.
8 Γεώργιος Β. Φυσικής (Αθήνα)
9 Νικολέττα Κ. Φαρμακευτική (Αθήνα)
10 Γιώργος Σ. Ιστορίας & Αρχαιολογίας (Αθήνα)
11 Αργυρώ Μ. ΣΑΣΣ Οικονομικό (Θεσσαλονίκη)
12 Θεολόγος Σγ. Μοριακής Βιολογίας & Γενετικής (Αλέξανδρούπολη)
13 Βασίλης Κ. Μηχανολόγων Μηχανικών (Αθήνα)
14 Μυρτώ Π. Ψυχολογίας (Αθήνα) Ε.Κ.Π.Α.
15 Ναταλία Κ. Νομικής (Θεσσαλονίκη)
16 Έλενα Μ. Ψυχολογίας (Αθήνα) Ε.Κ.Π.Α.
17 Μαρία – Ιωάννα Π. Ψυχολογίας (Αθήνα) Ε.Κ.Π.Α.
18 Κλεονίκη Π. Ψυχολογίας (Θεσσαλονίκη)
19 Γιώργος Π. Μοριακής Βιολογίας & Γενετικής (Αλέξανδρούπολη)
20 Ελπίδα Γ. Γεωπονίας (Θεσσαλονίκη)
21 Μαρία Σ. Χημείας (Θεσσαλονίκη)
22 Μαρία – Ελένη Γ. Νοσηλευτικής (Αθήνα)
23 Σπυρίδων Μ. Πολιτικής Επιστήμης & Δημόσιας Διοίκησης (Αθήνα)
24 Ευγενία Χ. Νομικής (Κομοτηνη)
25 Κωνσταντίνος Μ. Βιοτεχνολογίας (Αθήνα)
26 Θεοδώρα Δ. Ψυχολογίας (Αθήνα) Πάντειο
27 Γιάννης Κ. Φιλολογίας (Θεσσαλονίκη)
28 Δήμητρα Β. Ψυχολογίας (Αθήνα) Πάντειο
29 Αλεξάνδρα Β. Αριτεκτόνων Μηχανικών (Αθήνα)
30 Στέργιος Β. Φυσικοθεραπείας (Αθήνα)
31 Αθανάσιος Μ. Μηχανολόγων Μηχανικών (Θεσσαλονίκης)
32 Ευάγγελος Μ. Χημείας (Πάτρα)
33 Ιωάννης Π. Φυσικοθεραπείας (Αθήνα)
34 Ιωάννης Ψ. Πολιτικων Μηχανικών (Αθήνα)
35 Κωνσταντίνος Γ. Φυσικοθεραπείας (Λαμία)
36 Χρήστος Μ. Αγρονόμων τοπογράφων Μηχανικών (Θεσσαλονίκη)
37 Σόνια Κ. Φυσικής (Ιωάννινα)
38 Μαρία Μ. Επιστημης Φυσικής Αγωγής & Αθλητισμού (Αθήνα)
39 Αλκιόνη Κ. Ηλεκτρολόγων Μηχανικών & Τεχνολογίας Η/Υ (Πάτρα)
40 Μάριος Σ. Πληροφορικής & Τηλεπικοινωνίων (Αθήνα)
41 Μαργαρίτα Γ. Φιλολογίας (Αθήνα)
42 Γεωργία Β. Αγγλικης Γλώσσας & Φιλολογίας (Αθήνα)
43 Ιωάννης Π. Επικοινωνίας Μέσων & Πολιτισμού (Αθήνα)
44 Θεοδώρα Μ. Νοσηλευτικής (Σπάρτη)
45 Κωνσταντίνος Τ. Αρχιτεκτόνων Μηχανικών (Θεσααλονίκη)
46 Βασιλική Τ. Κοινωνιολογίας (Αθήνα)
47 Δήμητρα Τ. Εργοθεραπείας (Αθήνα)
48 Κωνσταντίνα Μ. Φιλολογίας (Αθήνα)
49 Σοφία Χ. Ιστορίας & Αρχαιολογίας (Αθήνα)
50 Αργυρώ Μ. Φιλολογίας (Πάτρα)
51 Παναγιώτης Γ. Πολιτικών Μηχανικών (Ξάνθη)
52 Ευαγγελία Κ. Δημοσιογραφίας & Μεσων Μαζικης Ενημέρωσης (Θεσσαλονίκη)
53 Μιχαήλ Π. Μαθηματικών (Αθήνα)
54 Μάριος Λ. Οδοντικής Τεχνολογίας (Αθήνα)
55 Ηλίας Μ. Λογιστικής & Χρηματοοικονομικής (Θεσσαλονίκη)
56 Γεωργία Γ. Μαθηματικών (Αθήνα)
57 Αθηνά Π. Επιστημης Φυσικής Αγωγής & Αθλητισμού (Αθήνα)
58 Χαραλαμπία Π. Μόνιμων Υπαξιωματικών Αεροπορίας (ΣΜΥΑ)
59 Γεωργία Ζ. Δημόσιας Διοίκησης (Αθήνα)
60 Ειρήνη Α. Μαθηματικών (Αθήνα)
61 Μάριος Μ. Ναυτιλιακών Σπουδών (Πειραιάς)
62 Αικατερίνη Α. Νοσηλευτικής (Αθήνα)
63 Σοφία Β. Λογοθεραπείας (Ιωάννινα)
64 Ζαφειρία Σ. Παιδαγωγικό Δημοτικής Εκπαίδευσης (Αλεξανδούπολη)
65 Αντώνης Κ. Λογιστικής & Χρηματοοικονομικής (Θεσσαλονίκη)
66 Θεμιστοκλής Β. Δημοσιογραφίας & Μεσων Μαζικης Ενημέρωσης (Θεσσαλονίκη)
67 Ελένη Α. Γεωπονίας, Φυτικής Παραγωγής & Αγροτικού Περιβάλλοντος (Βόλος)
68 Δημήτριος Φ. Οικονομικης Επιστήμης (Αθήνα)
69 Αλέξανδρος Σ. Πληροφορικής (Πειραιάς)
70 Ισαβέλλα Σ. Αρχιτεκτόνων Μηχανικών (Ξάνθη)
71 Ιωάννης Σ. Ψηφιακών Συστημάτων (Πειραιάς)
72 Χριστόφορος Κ. Πληροφορικής (Πειραιάς)
73 Παναγιώτης Π. Μαθηματικών (Ηράκλειο)
74 Δημήτρης Μ. Πληροφορικής (Πειραιάς)
75 Χρύσα Λ. Παιδαγωγικό Δημοτικής Εκπαίδευσης (Αθήνα)
76 Δημήτριος Μ. Οργάνωσης & Διοίκησης Επιχειρήσεων (Θεσσαλονίκη)
77 Χρήστος Α. Γεωλογίας & Γεωπεριβάλλοντος (Αθήνα)
78 Μαρία Κ. Οργάνωσης & Διοίκησης Επιχειρήσεων (Αθήνα)
79 Βασιλική Μ. Δημόσιας Υγείας & Κοινοτικής Υγείας (Αθήνα)
80 Μίνα Π. Οργάνωσης & Διοίκησης Επιχειρήσεων (Πειραιάς)
81 Αλκιβιάδης Φ. Κ. Μηχανικών &Υπολογιστικών Συστημάτων (Πειραιάς)
82 Παρασκευή Β. Οικονομικής Επιστήμης (Πειραιάς)
83 Σοφία Μ. Δασολογίας & Φυσικού Περιβάλλοντος (Θεσσαλονίκη)
84 Σοφία Κ. Ρωσικής Γλώσσας & Φιλολογίας (Αθήνα)
85 Μελίνα Τ. Παιδαγωγικό Δημοτικής Εκπαίδευσης (Θεσσαλονίκη)
86 Άγγελος Π. Επιστημης Φυσικής Αγωγής & Αθλητισμού (Κομοτηνή)
87 Βασιλική Μ. Δημόσιας Διοίκησης (Αθήνα)
88 Σταυρούλα Κ. Φιλοσοφίας – Παιδαγωγικής & Ψυχολογίας (Ιωάννινα)
89 Γεωργία Τ. Εκπαίδευσης & Αγωγής στην Προσχολική Ηλικία (Αθήνα)
90 Κωνσταντίνα Α. Εκπαίδευσης & Αγωγής στην Προσχολική Ηλικία (Αθήνα)
91 Νικηφόρος Ρ. Πολιτικής Επιστήμης & Διεθνών Σχέσεων (Κόρινθος)
92 Ελίνα Π. Οργάνωσης και Διοίκησης Επιχειρήσεων (Πειραιάς)
93 Μελίνα Γ. Ιστορίας, Αρχαιολογίας & Διαχειρισης Πολιτισμικών Αγαθών (Καλαμάτα)
94 Βασιλική Τ. Πολιτικής Επιστήμης (Ρέθυμνο)
95 Μεταξία Σ. Επιστήμης Φυσικής Αγωγής & Αθλητισμού (Τρίκαλα)
96 Μυρτώ Κ. Αριτεκτόνων Μηχανικών (Πάτρα)
97 Μαρία Μ. Προσχολικής Αγωγής (Αθήνα)
98 Ευστάθιος Ζ. Τουρκικών Σπουδών & Σύγχρονων Ασιατικών Σπουδών (Αθήνα)
99 Γιώργος Τ. Μηχανικών Επιστήμης Υλικών (Ιωάννινα)
100 Μαρία Σ. Ιστορίας, Αρχαιολογίας & Διαχειρισης Πολιτισμικών Αγαθών (Καλαμάτα)
101 Θωμας Μ. Οικονομικών Επιστημών (Θεσσαλονίκη)
102 Κωνσταντίνος Τ. Στατιστικής (Αθήνα)
103 Στέφανος Ν. Γεωλογίας (Θεσσαλονίκη)
104 Γεώργος Φ. Πολιτικής Επιστήμης (Κομοτηνή)
105 Σεβαστή Κ. Πολιτικών Μηχανικών (Πάτρα)
106 Χρήστος Ντ. Οινολογίας και Τεχνολογίας Ποτών (Αθήνα)
107 Αντωνία Ζ. Κοινωνιολογίας (Ρέθυμνο)
108 Γιάννης Αντωνάκης Εμποροπλοιάρχων (ΑΕΝ)
109 Σοφία Μπ. κοινωνικής και Εκπαιδευτικής Πολιτικής (Κόρινθος)
110 Ρονάλντο Π. Διοίκησης Τουριστικών Επιχειρήσεων και Επιχειρήσεων Φιλοξενίας (Γρεβενά)
111 Ελένη Κ. Τεχνολογίας Τροφίμων (Καλαμάτα)
112 Γιώργος Ζ. Νοσηλευτικής (Λαμία)
113 Αικατερίνη Α. Τεχνολόγων Γεωπόνων (Θεσσαλονίκη)
114 Ελένη Κ. Νοσηλευτικής (Λαμία)
115 Αλέξανδρος Κ. Λογιστική (Καβάλα)
116 Ειρήνη Λ. Φιλοσοφίας (Πάτρα)
117 Κατερίνα Π. Φωτογραφίας & Οπτικοακουστικών (Αθήνα)
118 Ιωάννης Σ. Αρχιτεκτονικης Τοπίου (Δράμα)
119 Ελευθερία Κ. Νοσηλευτικής (Λαμία)
120 Γεώργιος Κ. Μάρκετιγκ & Επικοινωνίας (Αθήνα)
121 Μαρια Τ. Μηχανολόγων Μηχανικών Τ.Ε. (Καβάλα)
122 Γεώργιος Μ. Φιλοσοφικών & Κοινωνικών Σπουδών (Ρέθυμνο)
123 Μαρία Ρ. Επιστήμης Τροφίμων και Διατροφής (Λήμνος)
124 Ευαγγελια Τ. Τεχνολογίας τροφίμων (Καρδίτσα)
125 Γεωργία Κ. Διοίκησης Συστημάτων Εφοδιασμού (Κατερίνη)
A/A Στοιχεία μαθητή Σχολή επιτυχία
1 Χριστίνα Δ. Ιατρικής (Πάτρα)
2 Αντιγόνη Π. Οδοντιατρική (Αθήνα)
3 Κατερίνα Τ. Φιλολογίας (Θεσσαλονίκη)
4 Άρτεμις Λ. Ιατρικής (Αλέξανδρούπολη)
5 Ιωάννα Κ. Νομικής (Αθήνα)
6 Μιχαήλ Κ. Ηλεκτρολόγων Μηχανικών και Μηχανικών Ηλεκτρονικών Υπολογιστών (θεσσαλονίκη)
7 Αγγελική Μ. Νομικής (Αθήνα)
8 Νικόλαος Σ. Βιολογίας (Αθήνα)
9 Χρήστος Κ. Νομικής (Αθήνα)
10 Δανάη Ξ. Κτηνιατρική (Θεσσαλονίκης)
11 Αργυρώ Σ. Ψυχολογίας (Αθήνα)
12 Μιλτιάδης Σ. Μοριακής Βιολογίας & Γενετικής (Αλεξανδρούπολη)
13 Ελισάβετ Β. Οικονομικών Επιστημών (Θεσσαλονίκη)
14 Μαρία Κ. Χημικών Μηχανικών (Θεσσαλονίκη)
15 Νίκος Π. Αξιωματικών Ελληνικής Αστυνομίας
16 Ευαγγελία Σ. Οικονομικών Επιστημών (Κρήτης)
17 Νικόλαος Κ. Φυσικής (Ηράκλειο)
18 Μαρία Β. Εργοθεραπείας (Αθήνα)
19 Πολυξένη Μ. Φυσικοθεραπείας (Αθήνα)
20 Θανάσης Φ. Βιολογίας (Ηράκλειο)
21 Κατερίνα Φ. Νομική (Θεσσαλονίκης)
22 Ευαγγελία Β. Μαθηματικών (Θεσσαλονίκης)
23 Ιωάννης Σ. Νοσηλευτικής (Αθήνα)
24 Ναταλία Χ. Ψυχολογίας (Αθήνα)
25 Νίκη Γ. Χημείας (Αθήνα)
26 Αλέξης Α. Μαθηματικών (Θεσσαλονίκης)
27 Ευγενία Σ. Νοσηλευτικής (Σπάρτη)
28 Κωνσταντίνος Ζ. Φυσικοθεραπείας (Θεσσαλονίκη)
29 Θεόδωρος Τ. Γεωπονίας (Θεσσαλονίκης)
30 Άννα Κ. Αγγλικής Γλώσσας και Φιλολογίας (Θεσσαλονίκη)
31 Ειρήνη Π. Ψυχολογίας (Ρέθυμνο)
32 Ιωάννης Ν. Πολιτικών Μηχανικών (Αθηνών)
33 Χρυσάνθη Ν. Παιδαγωγικό Δημοτικής Εκπαίδευσης (Αθήνα)
34 Μικέλ Ρ. Φυσικοθεραπείας (Αίγιο)
35 Μιχαήλ Γ. Φυσικής (Αθήνα)
36 Ηλέκτρα Μ. Εφαρμοσμένης Πληροφιορικής (Θεσσαλονίκη)
37 Μαρία Π. Φιλολογίας (Αθήνα)
38 Αλέξανδρος Δ. Πολιτικών Μηχανικών (Θεσσαλονίκης)
39 Γεώργιος Κ. Οδοντικής Τεχνολογίας (Αθήνα)
40 Αναστασία Α. Παιδαγωγικό Δημοτικής Εκπαίδευσης (Αθήνα)
41 Σωτήρης Μ. Οικονομικής Επιστήμης (Αθήνα)
42 Δήμητρα Π. Ακτινολογίας & Ακτινοθεραπείας (Αθήνα)
43 Γιώργος Κ. Αγρονόμων & Τοπογράφων Μηχανικών (Αθήνα)
44 Τιμόθεος  Σ. Οργάνωσης και Διοίκησης Επιχειρήσεων (Πειραιάς)
45 Χάρης Μ. Φυσικής (Ηράκλειο)
46 Λουκία Κ. Επιστήμης Φυσικής Αγωγής & Αθλητισμού (Σέρρες)
47 Χριστόφορος Κ. Ακτινολογίας & Ακτινοθεραπείας (Αθήνα)
48 Βασιλική Β. Οργάνωσης και Διοίκησης Επιχειρήσεων (Θεσσαλονίκη)
49 Αλεξάνδρα Σ. Μαθηματικών (Πάτρα)
50 Ηλίας Ρ. Χημείας (Ιωάννινα)
51 Βασιλική Κ. Μάρκετινγκ & Επικοινωνίας (Αθηνα)
52 Κατερίνα Κ. Επιστήμης Φυσικής Αγωγής & Αθλητισμού (Θεσσαλονίκη)
53 Στέλλα Ζ. Διατροφής και Διαιτολογίας (Καρδίτσα)
54 Στυλιανός Μ. Διεθνών & Ευρωπαικών Οικονομικών Σπουδών (Αθήνα)
55 Κυριακή Δ. Κοινωνικής Ανθρωπολογίας & Ιστορίας (Μυτιλήνη)
56 Κωνσταντίνα Π. Μαθηματικών (Σάμος)
57 Αναστάσιος Π. Οργάνωσης και Διοικησης Επιχειρήσεων (Πειραιάς)
58 Νίκος Γ. Μάρκετινγκ & επικοινωνίας (Αθηνα)
59 Κωνσταντίνος Γ. Μηχανικών Ηλετρονικών Υπολογιστών & Πληροφορικής (Ιωάννινα)
60 Αρετή Χ. Φυσικής (Ιωάννινα)
61 Δημήτρης Κ. Οικονομικών Επιστημών (Αθήνα)
62 Ροδούλα Β. Νοσηλευτικής (Ηράκλειο)
63 Αικατερίνη Π. Ξένων Γλωσσών Μετάφρασης & Διερμηνείας(Κέρκυρα)
64 Δημήτρης Τ. Ιστορίας & Αρχαιολογίας (Ρέθυμνο)
65 Ζαχαρίας Δ. Αρχιτεκτόνων Μηχανικών (Χανιά)
66 Χριστίνα Μ. Θεατρικών Σπουδών (Αθήνα)
67 Γεώργιος Χ. Λογιστικής & Χρηματοοικονομικής (Πειραιάς)
68 Γεώργιος Κ. Διοίκησης Επιχειρήσεων (Πάτρα)
69 Μαρία Μ. Παιδαγωγικό ειδικής Αγωγής (Βόλος)
70 Βασίλειος Κ. Μαθηματικών (Σάμος)
71 Κωνσταντίνος Γ. Πολιτικής Επιστήμης (Ρέθυμνο)
72 Αικατερίνη Σ. Γαλλικής Γλώσσας & Φιλολογίας (Θεσσαλονίκη)
73 Λεωνίδας Τ. Νοσηλευτικής (Λαμίας)
74 Ελένη Σ. Τεχνών ήχου & εικόνας(Κέρκυρα)
75 Ανδριάνα Τ. Ιστορίας (Κέρκυρα)
76 Αλέξανδρος Μ. Μαθηματικών (Σάμος)
77 Μαρία Χ. Μεσογειακών Σπουδών (Ρόδος)
78 Λάζαρος Σ. Γραφιστικής (Αθήνα)
79 Νίκη Σ. Διοίκησης Τουριστικών Επιχειρήσεων & Επιχειρήσεων Φιλοξενίας (Θεσσαλονίκη)
80 Κωνσταντίνος Σ. Πολιτικών Μηχανικών Τ.Ε (Πειραιάς)
81 Γρηγόριος Μ. Τεχνολόγων Γεωπόνων (Λάρισα)
82 Κωνσταντίνα Μ. Αρχειονομίας, Βιβλιοθηκονομίας & Μουσειολογίας (Κέρκυρα)
83 Βασίλειος Π. Μηχανικών Ορυκτών Πόρων (Χανιά)
84 Σταματία Χ. Μεσογειακών Σπουδών (Ρόδος)
85 Μαρία Φ. Λογιστικής & Χρηματοοικονομικής (Ηράκλειο)
86 Πέτρος Π. Λογιστικής και Χρηματοοικονομικής (Καλαμάτα)
87 Ευαγγελία Δράκου Διοίκηση Επιχειρίσεων ΤΕ (Αγιος Νικόλαος)
88 Καλλιόπη Τ. Τεχνολόγων Γεωπόνων (Άρτα)
89 Ευγενία Γ. Γαλλικης Γλώσσας & Φιλολογίας (Αθήνα)
90 Δέσποινα Γ. Οργάνωσης και Διαχείρισης Αθλητισμού (Σπάρτη)
91 Κωνσταντίνος Σ. Γερμανικής Γλώσσας & Φιλολογίας (Αθήνα)
92 Αντώνιος Φ. Διοίκηση Επιχειρήσεων (Ηράκλειο)
93 Αργύρης Κ. Μηχανικών Πληροφοριακών & Επικοινωνιακών Συστημάτων (Σάμος)
94 Κυριακή Κ. Διοίκησης Επιχειρήσεων (Μεσολόγγι)
95 Μαρία Σ. Παιδαγωγικό Νηπιαγωγών (Φλώρινα)
96 Άννα Ν. Πολιτικών Μηχανικών Τ.Ε. (Πειραιάς)
97 Γιώργος Μ. Γεωγραφίας (Μυτιλήνη)
98 Θοδωρος Κ. Ηλεκτρολόγων Μηχανικών ΤΕ (Πειραιάς)
A/A Στοιχεία μαθητή Σχολή επιτυχία
1 Ιωάννα Γ. Νομικής (Αθήνα)
2 Γιάννης Σ. Ηλεκτρολόγων Μηχανικών και Μηχανικών Υπολογιστών (Αθήνα)
3 Σταυρούλα Ρ. Οδοντιατρικής (Αθήνα)
4 Δήμος Γ. Νομικής (Θεσσαλονίκη)
5 Εύα Δ. Ψυχολογίας (Αθήνα)
6 Μαρία Ε. Βιολογικών Εφαρμογών Και Τεχνολογιών (Ιωάννινα)
7 Νικολέτα Π. Κτηνιατρικής (Θεσσαλονίκης)
8 Δημήτρης Γ. Φυσικής (Αθήνα)
9 Γιώργος Τ. Χρηματοοικονομικής και Τραπεζικής Διοικητικής (Πειραιάς)
10 Αγγελική Λ. Νομικής (Κομοτηνή)
11 Χριστίνα Π. Φυσικής (Πάτρα)
12 Γιάννης Ν. Μαθηματικών (Θεσσαλονίκης)
13 Μιχάλης Β. Αστυφυλάκων
14 Βασιλική Κ. Εφαρμοσμένων Μαθηματικών και Φυσικών Επιστημών (Αθήνα)
15 Λία Ζ. Πολιτικών Μηχανικών (Πάτρα)
16 Ιωάννα Κ. Νοσηλευτικής (Ηράκλειο)
17 Βασίλης Ι. Οικονομικής Επιστήμης (Πειραιάς)
18 Κωνσταντίνος Γ. Φυσικοθεραπείας (Αθήνα)
19 Γιώργος Σ. Ηλεκτρολόγων Μηχανικών και Μηχανικών Υπολογιστών (Βόλος)
20 Σταύρος Τ. Ιστορίας και Αρχαιολογίας (Αθήνα)
21 Χριστίνα Δ. Χημείας (Πάτρα)
22 Λουκίας Β. Φιλοσοφίας – Παιδαγωγικής και Ψυχολογίας (Αθήνα)
23 Ιωάννα Τ. Χημείας (Ιωάννινα)
24 Αλεξάνδρα Α. Ναυτιλιακών Σπουδών (Πειραιάς)
25 Νίκος Γ. Οικονομικής Επιστήμης (Πειραιάς)
26 Μαρία Ρ. Μάρκετινγκ και Επικοινωνίας (Αθήνα)
27 Ειρήνη Π. Πολιτικής Επιστήμης και Διεθνών Σχέσεων (Κόρινθος)
28 Κωνσταντίνος Σ. Επιστήμης Υπολογιστών (Ηράκλειο)
29 Μιχάλης Β. Φυσικής (Ηράκλειο)
30 Αλέξανδρος Δ. Μηχανικών Παραγωγής και Διοίκησης (Χανιά)
31 Στράτος Β. Παιδαγωγικό Δημοτικής Εκπαίδευσης (Πάτρα)
32 Ελένη Δ. Φιλοσοφίας (Πάτρα)
33 Ευγενία Φ. Παιδαγωγικό Δημοτικής Εκπαίδευσης (Θεσσαλονίκη)
34 Δανάη Φ. Νοσηλευτικής (Σπάρτη)
35 Ελευθερία Χ. Διατροφής και Διαιτολογίας (Θεσσαλονίκη)
36 Νίκος Γ. Ψηφιακών Συστημάτων (Πειραιάς)
37 Μαρία Ρ. Παιδαγωγικό Δημοτικής Εκπαίδευσης (Ρέθυμνο)
38 Ραφαέλλα Π. Λογοθεραπείας (Πάτρα)
39 Ιωάννα Γ. Οπτικής και Οπτομετρίας (Αθήνα)
40 Μάριος Δ. Βιομηχανικής Διοίκησης και Τεχνολογίας (Πειραιάς)
41 Κωνσταντίνος Σ. Παιδαγωγικό Δημοτικής Εκπαίδευσης (Αλεξανδρούπολη)
42 Σταυρούλα Μ. Φυσικοθεραπείας (Αίγιο)
43 Ελένη Κ. Ξένων Γλωσσών Μετάφρασης και Διερμηνείας (Κέρκυρα)
44 Διονύσης Π. Επιστήμης Ζωικής Παραγωγής και Υδατοκαλλιεργειών (Αθήνα)
45 Χρήστος Ζ. Κοινωνικής Διοίκησης (Κομοτηνή)
46 Παναγιώτης Σ. Οικονομικών Επιστημών (Ιωάννινα)
47 Χαράλαμπος Γ. Μουσικής Επιστήμης και Τέχνης (Θεσσαλονίκη)
48 Μιχάλης Μ. Επιστήμης Φυσικής Αγωγής και Αθλητισμού (Τρίκαλα)
49 Στεφανία Α, Πολιτικής Επιστήμης και Διεθνών Σχέσεων (Κόρινθος)
50 Παύλος Π. Αξιοποίησης Φυσικών Πόρων και Γεωργικής Μηχανικής (Αθήνα)
51 Ανθή Κ. Φιλολογίας (Καλαμάτα)
52 Αναστάσιος Π. Πληροφορικής και Τηλεπικοινωνιών (Τρίπολη)
53 Βασιλική Π. Κοινωνικής και Εκπαιδευτικής Πολιτικής (Κόρινθος)
54 Μαρία Κ. Επιστημών της Προσχολικής Αγωγής και Εκπαιδευτικού Σχεδιασμού (Ρόδος)
55 Γιώργος Γ. Ναυτιλίας και Επιχειρηματικών Υπηρεσιών (Χίος)
56 Κατερίνα Χ. Αισθητικής και Κοσμητολογίας (Αθήνα)
57 Έλενα Π. Λογιστικής και Χρηματοοικονομικής (Πειραιάς)
58 Δημήτρης Τ. Γλώσσας, Φιλολογίας και Πολιτισμού Παρευξείνιων Χωρών (Κομοτηνή)
59 Αθανάσιος Κ. Κοινωνικής και Εκπαιδευτικής Πολιτικής (Κόρινθος)
60 Λευτέρης Σ. Επιστήμης Φυσικής Αγωγής και Αθλητισμού (Σέρρες)
61 Αναστασία Κ. Διοίκησης Επιχειρήσεων (Πάτρα)
62 Παρασκευή Α. Ιατρικών Εργαστηρίων (Λάρισα)
63 Μαρία Ζ. Επιστημών της Εκπαίδευσης στην Προσχολική Ηλικία (Αλεξανδρούπολη)
64 Γιώργος Μ. Λογιστικής και Χρηματοοικονομικής (Χαλκίδα)
65 Κοσμάς Σ. Γεωλογίας (Πάτρα)
66 Ελένη Τ. Διοίκηση Τουριστικών Επιχειρήσεων και Επιχειρήσεων Φιλοξενίας (Πειραιάς)
67 Βασίλης Π. Βιβλιοθηκονομίας και Συστημάτων Πληροφόρησης (Θεσσαλονίκη)
68 Δημήτρης Κ. Μηχανικών Τεχνολογίας Αεροσκαφών Τ.Ε. (Χαλκίδα)
69 Στεφανία Γ. Στατιστικής και Αναλογιστικών – Χρηματοοικονομικών Μαθηματικών (Σάμος)
70 Γιώργος Π. Λογιστικής και Χρηματοοικονομικής (Μεσολόγγι)
71 Αθανασία Κ. Μαιευτικής (Πτολεμαΐδα)
72 Γρηγόρης Α. Μηχανολόγων Μηχανικών Τ.Ε. (Χαλκίδα)
73 Γιώργος Π. Μηχανικών Ορυκτών Πόρων (Χανιά)
74 Κλεάνθης Π. Βιολογίας (Ηράκλειο)
75 Ματίνα Λ. Θεολογίας (Αθήνα)
76 Άννα Μ. Φωτογραφίας και Οπτικοακουστικών (Αθήνα)
77 Ευτυχία Κ. Μηχανικών Τεχνολογίας Πετρελαίου και Φυσικού Αερίου Τ.Ε. (Καβάλα)
78 Ευαγγελία Π. Μεσογειακών Σπουδών (Ρόδος)
79 Μιχάλης Γ. Πρόγραμμα Διαχείρισης Εκκλησιαστικών Κειμηλίων (Αθήνα)
80 Λεωνίδας Μ. Λογιστικής και Χρηματοοικονομικής (Ηγουμενίτσα)
81 Νίκη Κ. Ιταλικής Γλώσσας και Φιλολογίας (Θεσσαλονίκη)
82 Κωνσταντίνος Β. Μηχανολόγων Μηχανικών Τ.Ε. (Χαλκίδα)
83 Κωνσταντίνα Π. Γεωγραφίας (Μυτιλήνη)
84 Αλεξάνδρα Ι. Σχεδιασμού και Τεχνολογίας Ξύλου και Επίπλου Τ.Ε. (Καρδίτσα)
85 Κωνσταντίνος Μ. Τεχνολόγων Γεωπόνων (Ηράκλειο)
86 Αθανάσιος Κ. Δασοπονίας και Διαχείρισης Φυσικού Περιβάλλοντος (Καρπενήσι)
87 Λευτέρης Κ. Διοίκησης Συστημάτων Εφοδιασμού (Θήβα)
A/A Στοιχεία μαθητή Σχολή επιτυχία
1 Κωνσταντίνος Χ. Ηλεκτρολόγων Μηχανικών και Μηχανικών Υπολογιστών (Αθήνα)
2 Χρήστος Κ. Μηχανολόγων Μηχανικών (Αθήνα)
3 Γιάννης Μ. Φαρμακευτικό (ΣΣΑΣ) Θεσσαλονίκης
4 Μαρίνα Χ. Ιατρικής (Θεσσαλονίκη)
5 Πηνελόπη (Τ) Νομικής (Θεσσαλονίκη)
6 Λευτέρης Π. Ιατρικής (Ηράκλειο)
7 Κωνσταντίνος Μ. Φυσικής (Αθήνα)
8 Γιώργος Κ. Ηλεκτρολόγων Μηχανικών και Τεχνολογίας Υπολογιστών (Πάτρα)
9 Σταυρούλα Κ. Ψυχολογίας (Αθήνα)
10 Χρυσούλα Κ. Φαρμακευτικής (Πάτρα)
11 Γεωργία Χ. Νομικής (Κομοτηνή)
12 Ιωάννης Σ. Ευελπίδων (ΣΣΕ) – Όπλα
13 Αλεξάνδρα Κ. Ξένων Γλωσσών Μετάφρασης και Διερμηνείας (Κέρκυρα)
14 Νικόλαος Τ. Μαθηματικών (Θεσσαλονίκη)
15 Γιώργος Α. Λογιστικής και Χρηματοοικονομικής (Αθήνα)
16 Δημήτρης Γ. Πολιτικών Μηχανικών (Θεσσαλονίκη)
17 Ιωάννα Π. Αγρονόμων και Τοπογράφων Μηχανικών (Θεσσαλονίκη)
18 Κατερίνα Σ. Φιλοσοφίας – Παιδαγωγικής Ψυχολογίας (Αθήνα)
19 Γιώργος Π. Μηχανολόγων Μηχανικών (Βόλος)
20 Λευτέρης Μ. Χρηματοοικονομικής και Τραπεζικής Διοικητικής (Πειραιάς)
21 Βαρβάρα Π. Πολιτικών Μηχανικών (Πάτρα)
22 Γιώργος Κ. Φυσικής (Θεσσαλονίκη)
23 Πολυξένη Μ. Φιλολογίας (Πάτρα)
24 Ολυμπία Π. Ιστορίας και Αρχαιολογίας (Θεσσαλονίκη)
25 Μανώλης Σ. Ναυτιλιακών Σπουδών (Πειραιάς)
26 Κατερίνα Μ. Βιολογικών Εφαρμογών και Τεχνολογιών (Ιωάννινα)
27 Άκης Π. Πληροφορικής (Αθήνα)
28 Χριστίνα Γ. Χημείας (Πάτρα)
29 Μανώλης Κ. Οργάνωσης και Διοίκησης Επιχειρήσεων (Θεσσαλονίκη)
30 Αθανασίου Ο. Οικονομικής Επιστήμης (Πειραιάς)
31 Φωτεινή Τ. Φυσικοθεραπείας (Αθήνα)
32 Μανώλης Χ. Ηλεκτρονικών Μηχανικών και Μηχανικών Υπολογιστών (Χανιά)
33 Κατερίνα Γ. Επιστημών Προσχολικής Αγωγής και Εκπαίδευσης (Θεσσαλονίκη)
34 Βασιλική Κ. Ελληνικής Φιλολογίας (Κομοτηνή)
35 Αθηνά Δ. Χημείας (Ηράκλειο)
36 Παντελής Χ. Επιστήμης Φυσικής Αγωγής και Αθλητισμού (Αθήνα)
37 Λουκάς Α. Μηχανικών Μεταλλείων Μεταλλουργών (Αθήνα)
38 Μαρία Μ. Κοινωνικής Διοίκησης και Πολιτικής Επιστήμης (Κομοτηνή)
39 Μάνος Κ. Πληροφορικής (Κέρκυρα)
40 Δανάη Σ. Επιστήμης Τροφίμων και Διατροφής (Λήμνος)
41 Στέφανος Κ. Πληροφορικής και Τηλεματικής (Αθήνα)
42 Κωνσταντίνα Β. Γερμανικής Γλώσσας και Φιλολογίας (Αθήνα)
43 Γιώργος Κ. Μηχανικών Παραγωγής και Διοίκησης (Ξάνθη)
44 Βικτωρία Ν. Βιομηχανικής Διοίκησης και Τεχνολογίας (Πειραιάς)
45 Γιώργος Ζ. Επιστήμης Υπολογιστών (Ηράκλειο)
46 Ελένη Κ. Στατιστικής και Ασφαλιστικής Επιστήμης (Πειραιάς)
47 Γρηγόρης Μ. Παιδαγωγικό Δημοτικής Εκπαίδευσης (Φλώρινα)
48 Αναστάσιος Δ. Πληροφορικής (Λαμία)
49 Γιάννης Σ. Μηχανικών Παραγωγής και Διοίκησης (Χανιά)
50 Κατερίνα Ζ. Γεωπονίας, Φυτικής Παραγωγής και Αγροτικού Περιβάλλοντος (Βόλος)
51 Αναστάσιος Ρ. Γεωλογίας και Γεωπεριβάλλοντος (Αθήνα)
52 Γαρυφαλλιά Π. Φιλοσοφίας (Πάτρα)
53 Αλέξανδρος Π. Σχολή Ανθυποπυραγών (Μόνο για Πυροσβέστες)
54 Κυριάκος Κ. Ιστορίας, Αρχαιολογίας και Διαχείρισης Πολιτισμικών Αγαθών (Καλαμάτα)
55 Χρυσάνθη Τ. Στατιστικής (Αθήνα)
56 Χρήστος Γ. Μαθηματικών (Ιωάννινα)
57 Αλέξανδρος Δ. Μεθοδολογίας, Ιστορίας και Θεωρίας της Επιστήμης (Αθήνα)
58 Ζωή Α. Μηχανικών Παραγωγής και Διοίκησης (Ξάνθη)
59 Λάμπρος Β. Μαθηματικών (Σάμος)
60 Στέλλα Τ. Επιστημών της Προσχολικής Αγωγής και Εκπαιδευτικού Σχεδιασμού (Ρόδος)
61 Μυρτώ Γ. Ιστορίας (Κέρκυρα)
62 Ειρήνη Φ. Κοινωνιολογίας (Μυτιλήνη)
63 Αμαλία Χ. Μηχανικών Ηλεκτρονικών Υπολογιστών Συστημάτων Τ.Ε. (Πειραιάς)
64 Συμεών Ψ. Λογιστικής και Χρηματοοικονομικής (Θεσσαλονίκη)
65 Αρετή Β. Νοσηλευτικής (Λάρισα)
66 Παντελής Μ. Κοινωνικής Ανθρωπολογίας και Ιστορίας (Μυτιλήνη)
67 Σταυρούλα Δ. Νοσηλευτικής (Λαμία)
68 Ελένη Ρ. Διοίκησης Τουριστικών Επιχειρήσεων και Επιχειρήσεων Φιλοξενίας (Πειραιάς)
69 Άλκηστις Σ. Πληροφορικής (Κέρκυρα)
70 Κατερίνα Κ. Διατροφής και Διαιτολογίας (Σητεία)
71 Ιωάννα Σ. Γερμανικής Γλώσσας και Φιλολογίας (Θεσσαλονίκη)
72 Ευγενία Σ. Οικιακής Οικονομίας και Οικολογίας (Αθήνα)
73 Χαρίκλεια Τ. Τεχνολογίας Τροφίμων (Καλαμάτα)
74 Στέργιος Σ. Μηχανικών Πληροφορικής Τ.Ε. (Καστοριά)
75 Παναγιώτης Κ. Διαχείρισης Περιβάλλοντος και Φυσικών Πόρων (Αγρίνιο)
76 Γιώργος Ν. Μηχανικών Τεχνολογίας Πετρελαίου και Φυσικού Αερίου Τ.Ε. (Καβάλα)
77 Νικόλαος Π. Διοίκησης Επιχειρήσεων (Λευκάδα)
78 Ειρήνη Μ. Διοίκησης Επιχειρήσεων (Άγιος Νικόλαος)
79 Δημήτρης Κ. Τεχνολογίας Αλιείας – Υδατοκαλλιεργειών (Μεσολόγγι)
A/A Στοιχεία μαθητή Σχολή επιτυχία
1 Άννα Γ. Ιατρικής (Αθήνα)
2 Ευαγγελία Ν. Νομικής (Αθήνα)
3 Μαρίνος Ζ. Ιατρικής (Πάτρα)
4 Αθηνά Τ. Νομικής (Θεσσαλονίκη)
5 Ιωάννης Ζ. Ηλεκτρολόγων Μηχανικών και Μηχανικών Υπολογιστών (Αθήνα)
6 Θωμάς Μ. Νομικής (Κομοτηνή)
7 Αγγελική Μ. Ιατρικής (Ηράκλειο)
8 Χρυσάνθη Π. Ψυχολογίας (Αθήνα)
9 Γιώργος Α. Ηλεκτρολόγων Μηχανικών και Μηχανικών Υπολογιστών (Θεσσαλονίκη)
10 Λουκία Χ. Χημικών Μηχανικών (Αθήνα)
11 Μανώλης Κ. Φυσικής (Θεσσαλονίκης)
12 Ελευθερία Μ. Οικονομικών Επιστημών (Ρέθυμνο)
13 Μαρία Χ. Χρηματοοικονομικής και Τραπεζικής Διοικητικής (Πειραιάς)
14 Τάσος Α. Ηλεκτρολόγων Μηχανικών και Τεχνολογίας Υπολογιστών (Πάτρα)
15 Δώρα Μ. Φυσικοθεραπείας (Λαμία)
16 Έλενα Κ. Οργάνωσης και Διοίκησης Επιχειρήσεων (Πειραιάς)
17 Βασίλης Β. Κοινωνιολογίας (Αθήνα)
18 Αναστασία Μ. Εφαρμοσμένων Μαθηματικών και Φυσικών Επιστημών (Αθήνα)
19 Κωνσταντίνος Π. Φυσικής (Ηράκλειο)
20 Τατιάνα Γ. Φυσικοθεραπείας (Θεσσαλονίκη)
21 Άννα Ν. Φιλοσοφίας – Παιδαγωγικής Ψυχολογίας (Ιωάννινα)
22 Εμμανουήλ Σ. Ιστορίας και Αρχαιολογίας (Ιωάννινα)
23 Αριστείδης Φ. Πληροφορικής (Πειραιάς)
24 Γιώργος Τ. Φυσικής (Ηράκλειο)
25 Ισμήνη Υ. Αγρονόμων και Τοπογράφων Μηχανικών (Θεσσαλονίκη)
26 Κώστας Α. Παιδαγωγικό Δημοτικής Εκπαίδευσης (Ιωάννινα)
27 Ευθυμία Π. Μαθηματικών (Πάτρα)
28 Ουρανία Γ. Αρχιτεκτόνων Μηχανικών (Χανιά)
29 Μάριος Κ. Επιστήμης Υπολογιστών (Ηράκλειο)
30 Δέσποινα Ν. Παιδαγωγικό Προσχολικής Αγωγής (Βόλος)
31 Γεωργία Π. Οικονομικών Επιστημών (Θεσσαλονίκη)
32 Ελευθέριος Δ. Μαθηματικών (Αθήνα)
33 Αντώνης Κ. Μηχανικών Ηλεκτρονικών Υπολογιστών και Πληροφορικής (Ιωάννινα)
34 Γιώργος Τ. Μηχανικών Πληροφορικής Τ.Ε. (Θεσσαλονίκη)
35 Δημήτρης Λ. Σλαβικών Σπουδών (Αθήνα)
36 Χριστόφορος Β. Ναυτιλίας και Επιχειρηματικών Υπηρεσιών (Χίος)
37 Νικολέτα Α. Ψηφιακών Συστημάτων (Πειραιάς)
38 Κυριάκος Μ. Σχολή Πλοιάρχων
39 Αγγελική Δ. Φιλοσοφίας (Πάτρα)
40 Διονύσης Τ. Πληροφορικής (Λαμία)
41 Δήμητρα Η. Κοινωνικής και Εκπαιδευτικής Πολιτικής (Κόρινθος)
42 Σοφία Ν. Ραδιολογίας και Ακτινολογίας (Αθήνα)
43 Ιωάννης Τ. Μηχανικών Πληροφορικής και Τηλεπικοινωνιών (Κοζάνη)
44 Κίμωνας Κ. Μηχανολόγων Μηχανικών Τ.Ε. (Πειραιάς)
45 Κατερίνα Ζ. Επιστήμης Φυσικής Αγωγής και Αθλητισμού (Τρίκαλα)
46 Θεώνη Λ. Μαθηματικών (Ιωάννινα)
47 Ευαγγελία Κ. Οικονομικών Επιστημών (Βόλος)
48 Κατερίνα Λ. Διατροφής και Διαιτολογίας (Σητεία)
49 Βασίλης Α. Μηχανικών Πληροφοριακών και Επικοινωνιακών Συστημάτων (Σάμος)
50 Νίκος Λ. Ηλεκτρολόγων Μηχανικών Τ.Ε. (Πειραιάς)
51 Γεώργιος Π. Οικονομικών Επιστημών (Τρίπολη)
52 Δέσποινα Β. Επιστήμης και Τεχνολογίας Υλικών (Ηράκλειο)
53 Ηλιάνα Κ. Παιδαγωγικό Νηπιαγωγών (Φλώρινα)
54 Μαρίνα γ. Λογιστικής και Χρηματοοικονομικής (Χαλκίδα)
55 Ιωάννης Ζ. Γλώσσας, Φιλολογίας και Πολιτισμού Παρευξείνιων Χωρών (Κομοτηνή)
56 Βαγγέλης Α. Διοίκησης Επιχειρήσεων (Χίος)
57 Ελένη Κ. Μηχανικών Οικονομίας και Διοίκησης (Χίος)
58 Γιάννης Μ. Μηχανικών Ηλεκτρονικών Υπολογιστών Συστημάτων Τ.Ε. (Πειραιάς)
59 Ειρήνη Υ. Πολιτικών Μηχανικών Τ.Ε. (Πειραιάς)
60 Κωνσταντίνος Δ. Μηχανικών Αυτοματισμού Τ.Ε. (Πειραιάς)
61 Θεοφάνης Ρ. Τεχνολογίας Ήχου και Μουσικών Οργάνων (Ληξούρι)
62 Ειρήνη Σ. Διοίκησης, Οικονομίας και Επικοινωνίας Πολιτιστικών και Τουριστικών Μονάδων (Πύργος)
63 Χάρης Δ. Επιστήμης των Υλικών (Πάτρα)
64 Χρήστος Ζ. Λογιστικής και Χρηματοοικονομικής (Καλαμάτα)
65 Αθηνά Π. Λογιστικής και Χρηματοοικονομικής (Κοζάνη)
66 Παναγιώτα Τ. Δασολογίας και Διαχείρισης Περιβάλλοντος και Φυσικών Πόρων (Ορεστιάδα)
A/A Στοιχεία μαθητή Σχολή επιτυχία
1 Ορέστης Γ. Ιατρικής (Θεσσαλονίκης)
2 Ευαγγελία Κ. Φαρμακευτικής (Αθήνα)
3 Κωνσταντίνος Τ. Λογιστικής και Χρηματοοικονομικής (Αθήνα)
4 Χριστόφορος Σ. Μηχανολόγων και Αεροναυπηγών (Πάτρα)
5 Σωτηρία Ν. Ιστορίας και Αρχαιολογίας (Θεσσαλονίκη)
6 Ελένη Κ. Φιλολογίας (Ιωάννινα)
7 Γεώργιος Φ. Φυσικής (Ηράκλειο)
8 Μαρία Ζ. Παιδαγωγικό Ειδικής Αγωγής (Βόλος)
9 Ερμιόνη Γ. Επιστημών Προσχολικής Αγωγής και Εκπαίδευσης (Θεσσαλονίκης)
10 Αλέξανδρος Π. Χρηματοοικονομικής και Τραπεζικής Διοικητικής (Πειραιά)
11 Ηλίας Κ. Πληροφορικής και Τηλεπικοινωνιών (Αθήνα)
12 Εμμανουήλ Ν. Νοσηλευτικής (Αθήνα)
13 Ηρώ Ο. Οργάνωσης και Διοίκησης Επιχειρήσεων (Πειραιά)
14 Φωτεινή Σ. Ιατρικά Εργαστήρια (Αθήνα)
15 Δέσποινα Κ. Παιδαγωγικό Δημοτικής Εκπαίδευσης (Ρέθυμνο)
16 Άρτεμις Κ. Οργάνωσης και Διοίκησης Επιχειρήσεων (Θεσσαλονίκη)
17 Καλλιόπη Μ. Παιδαγωγικό Προσχολικής Εκπαίδευσης (Βόλος)
18 Θεόδωρος Θ. Εμπορίας και Διαφήμισης (Αθήνα)
19 Γεωργία Κ. Νοσηλευτικής (Πάτρα)
20 Χαράλαμπος Μ. Φυσικοθεραπείας (Λαμία)
21 Αικατερίνη Κ. Φυσικοθεραπείας (Αίγιο)
22 Βασιλική Β. Επιστήμη της Εκπαίδευσης και της Αγωγής στην Προσχολική Ηλικία (Πάτρα)
23 Μαρία Κ. Κοινωνικής Εργασίας (Αθήνα)
24 Κωνσταντίνος Δ. Πληροφορικής (Κέρκυρα)
25 Γιώργος Π. Ψηφιακών Συστημάτων (Πειραιάς)
26 Λουκάς Φ. Πολιτικής Επιστήμης και Διεθνών Σχέσεων (Κόρινθος)
27 Χαρούλα Σ. Παιδαγωγικό Δημοτικής Εκπαίδευσης (Φλώρινα)
28 Βαγγέλης Μ. Τεχνολογίας Τροφίμων (Αθήνα)
29 Ειρήνη Α. Εφαρμοσμένων Μαθηματικών (Ηράκλειο)
30 Λεωνίδας Γ. Ιστορίας, Αρχαιολογίας και Διαχείρισης Πολιτισμικών Αγαθών (Κόρινθος)
31 Άννα Γ. Διοίκησης Επιχειρήσεων (Χαλκίδα)
32 Γιώργος Σ. Πληροφορικής με Εφαρμογές στην Βιοϊατρική (Λαμία)
33 Ελευθερία Δ. Επιστήμη της Προσχολικής Αγωγής και Εκπαιδευτικού Σχεδιασμού (Ρόδος)
34 Δήμητρα Λ. Λογιστικής (Θεσσαλονίκη)
35 Αντώνης Χ. Τεχνολογίας Τροφίμων (Θεσσαλονίκη)
36 Βασιλική Κ. Επιστήμης Τροφίμων και Διατροφής (Λήμνος)
37 Μαρία Δ. Αισθητικής και Κοσμητολογίας (Θεσσαλονίκη)
38 Βασίλειος Γ. Λογιστικής (Ηράκλειο)
39 Γιώργος Π. Διοίκησης Επιχειρήσεων (Καβάλα)
40 Δέσποινα Β. Λογιστικής (Πάτρα)
41 Αλέξανδρος Σ. Ιστορίας (Κέρκυρα)
42 Ελπίδα Τ. Μηχανικών Επιστήμης Υλικών (Ιωάννινα)
43 Παναγιώτης Α. Διοίκησης Επιχειρήσεων (Χαλκίδα)
44 Νίκος Π. Τεχνολογίας Τροφίμων (Καρδίτσα)
45 Σοφία Κ. Φυτικής Παραγωγής (Φλώρινα)
46 Κώστας Ν. Ηλεκτρολογίας (Λαμία)
47 Ιωάννης Μ. Λογιστικής (Πρέβεζα)
48 Γιάννης Κ. Αυτοματισμού (Μεσολόγγι)
A/A Στοιχεία μαθητή Σχολή επιτυχία
1 Δήμητρα Θ. Οδοντιατρικής (Αθήνα)
2 Αλέξανδρος Π. Πληροφορικής και Τηλεπικοινωνιών (Αθήνα)
3 Ευαγγελία Μ. Νομικής (Κομοτηνή)
4 Αργυρώ Μ. Φιλολογίας (Αθήνα)
5 Ελευθερία Π. Φιλολογίας (Θεσσαλονίκη)
6 Θεόδωρος Μ. Φυσικής (Ηράκλειο)
7 Άρης Β. Αρχιτεκτόνων Μηχανικών (Βόλος)
8 Νικόλαος Μ. Τεχνικών Υπαξιωματικών Αεροπορίας (Σ.Τ.Υ.Α.) Γενική Σειρά
9 Γεώργιος Ν. Εργοθεραπείας (Αθήνα)
10 Ραφαέλα Κ. Φιλολογίας (Ρέθυμνο)
11 Ιωάννης Ε. Πληροφορικής (Πειραιά)
12 Νίκη Κ. Ναυτιλιακών Σπουδών (Πειραιά)
13 Αναστασία Γ. Διεθνών και Ευρωπαϊκών Σπουδών (Θεσσαλονίκη)
14 Σταματία Δ. Δημόσιων Σχέσεων και Επικοινωνίας (Καστοριά)
15 Αλέξανδρος Τ. Τουριστικών Επιχειρήσεων (Αθήνα)
16 Γεωργία Χ. Ιταλικής Γλώσσας και Φιλολογίας (Θεσσαλονίκη)
17 Ευσταθία Σ. Τυποποίησης και Διακίνησης Προϊόντων (Κατερίνη)
18 Κώστας Μ. Ηλεκτρολογίας (Λαμία)
19 Κοσμάς Π. Μηχανολογίας (Λάρισα)
20 Μαρία Π. Διοίκησης Επιχειρήσεων (Πειραιά)
21 Θοδωρής Κ. Εμπορίας και Διαφήμισης (Αθήνα)
22 Νικόλας Μ. Πληροφορικής και Τεχνολογίας Υπολογιστών (Λαμία)
23 Γιώργος Γ. Φυτικής Παραγωγής (Ρέθυμνο)
24 Ευαγγελία Γ. Μαθηματικών (Σάμος)
25 Άγγελος Δ. Νοσηλευτικής (Αθήνα)
26 Ιωάννης Π. Πληροφορικής και Μέσων Μαζικής Ενημέρωσης (Πύργος)
27 Αθανασία Κ. Λογιστικής (Χαλκίδα)
28 Ειρήνη Λ. Λογιστικής (Πάτρα)
29 Ιφιγένεια Α. Νοσηλευτικής (Λάρισα)
30 Μάνος Τ. Εφαρμοσμένη Πληροφορική Στη Διοίκηση και στην Οικονομία (Γρεβενά)
31 Γεράσιμος Α. Διοίκησης Συστημάτων Εφοδιασμού (Θήβα)
32 Θεόδωρος Γ. Τουριστικών Επιχειρήσεων (Σπέτσες)
33 Γεωργία Λ. Διοίκησης και Διαχείρισης Έργων (Λάρισα)
34 Ιωάννα Λ. Γεωλογίας (Πάτρα)
A/A Στοιχεία μαθητή Σχολή επιτυχία
1 Κορνηλία Π. Ισπανικής Γλώσσας και Φιλολογίας
2 Ξένια Β. Διατροφής και Διαιτολογίας (Θεσσαλονίκη)
3 Μαρία Άννα Δ. Γερμανικής Γλώσσας και Φιλολογίας (Θεσσαλονίκη)
4 Στέφανος Λ. Νομική (Θεσσαλονίκη)
5 Γεωργία Π. Πολιτικών Μηχανικών (Βόλος)
6 Κωνσταντίνος Α. Νοσηλευτικής (Αθήνα)
7 Νικόλαος Κ. Ψυχολογίας (Κρήτη)
8 Γιάννης Σ. Οργάνωσης και Διοίκησης Επιχειρήσεων (ΠΑΜΑΚ)
9 Δήμητρα Ψ. Τεχνολογίας Τροφίμων (Καλαμάτα)
10 Χρυσούλα Λ. Παιδαγωγικό Δημοτικής Εκπαίδευσης (Ρόδος)
11 Μαρία Κ. Πολιτικής Επιστήμης (Κρήτη)
12 Κυριάκος Μ. Μηχανολόγων Μηχανικών (ΤΕΙ Δυτικής Αττικής)
image_2023-09-06_151244023